Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
Демократи в Сенаті не хочуть, щоб з компаній Дерипаски знімали санкції

Демократи в Сенаті не хочуть, щоб з компаній Дерипаски знімали санкції

Вони мають намір форсувати голосування резолюції, яка блокуватиме рішення адміністрації Трампа щодо скасування обмежувальних заходів

Демократи в Сенаті не хочуть, щоб з компаній Дерипаски знімали санкції
фото pixabay.com

Лідер демократів в Сенаті США Чак Шумер заявив, що наполягатиме на голосуванні за резолюцію, яка блокуватиме рішення адміністрації президента Трампа щодо зняття санкцій з трьох російських компаній, пов’язаних з олігархом Олегом Дерипаскою. Про це повідомляє Reuters.

«Я дійшов висновку, що пропозиція міністерства фінансів є помилковою і не зможе достатньою мірою обмежити контроль та вплив Олега Дерипаски на ці компанії, і Сенат має вжити заходів, щоб заблокувати ці помилкові дії адміністрації», – заявив Шумер.

Він також нагадав про ймовірні зв’язки Дерипаски із Полом Манафортом. На думку лідера демократів, поки розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера щодо екс-керівника передвиборчої кампанії Дональда Трампа триває, «є сенс залишити санкції в силі».

20 грудня Мінфін США оголосив, що скасує санкції, введенні у квітні на основні підприємства Дерипаски, в тому числі на алюмінієвого гіганта «РусАл», його материнську компанію En+ та енергетичну компанію «ЄвроСібЕнерго».

Днями міністр фінансів США Стівен Мнучін наголосив на важливості збереження суворого контролю над діяльністю вищезгаданих компаній та попередив, що за умови порушення ними висунутих Мінфіном США умов, санкції будуть введені повторно.

Як повідомлялось, посли кількох країн-членів ЄС у США звернулися до демократів у Конгресі Сполучених Штатів із закликом скасувати санкції щодо «РусАлу»  та його En+. Вони вважають, що скасування санкцій «забезпечить збереження» алюмінієвих комбінатів в ЄС та робочі місця для «для 75 000 працівників». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті