CES 2019: китайська ILIFE представила робот-пилосос нового покоління

CES 2019: китайська ILIFE представила робот-пилосос нового покоління

Пристрій вміє сам прокладати собі маршрут для прибирання

CES 2019: китайська ILIFE представила робот-пилосос нового покоління
3dnews.ru

На найбільшій у світі техновиставці року CES 2019, яка пройшла 8-11 січня, китайська компанія ILIFE представила нову модель автономного пилососа із панорамною камерою, яка дозволяє «оглядати» навколишні об’єкти, пише 3dnews.ru.

Нова серія круглих роботів-пилососів отримала ім'я ILIFE A9 і включає дві моделі: власне A9 і A9s. Пилосос реагує на перешкоди завдяки вбудованим у нього 14-ти датчикам.

Камера пилососа працює в поєднанні з алгоритмом PanoView Navigation. Завдяки панорамному огляду за допомогою камери пилосос будує карту місцевості і «прокладає» найбільш ефективний для якісного прибирання шлях, який він потім здатний повторювати.

Дві щітки, розташовані на робочій поверхні пилососа, обертаються зі швидкістю 170 разів на хвилину і дозволяють якісно прибирати сміття, яке зустрічається на шляху пристрою. Допомагає щіткам система всмоктування з BLDC-мотором.

Пилозбірник обсягом 0,6 літра знімається одним рухом, повертається теж. Модель A9s має не тільки мішок, а й ємність для рідких відходів, це миюча модель. Вона також має спеціальну вібруючу швабру.

Потужність вбудованої батареї ILIFE A9/A9s – 2600 мА/год. Її вистачає на дві години безперервного прибирання. Час повної зарядки на фірмовій базовій станції – менше 5 годин. Зарядну станцію пилосос вміє шукати самостійно.

Функція ElectroWall не дозволяє пристроям лінійки A9 заходити на небажані ділянки – наприклад, у дитячу ігрову кімнату або приміщення, де на підлозі лежить одяг. Потрібно наклеїти на стіну наліпку ElectroWall, щоб відзначити зону, яка не потребує прибирання.

Управління здійснюється як за допомогою розміщених на корпусі клавіш, так і через мобільний додаток ILIFE APP. Також модель A9s підтримує голосове управління через Amazon Alexa.

У продаж роботи-пилососи надійдуть навесні 2019 року. Ціна стартує від $299.

Нагадаємо, на виставці Samsung представила розумний холодильник, який розповість про те, які продукти в ньому є, і чи свіжі вони.

Про дива електроніки, представлені на виставці в Лас-Вегасі, такі як розумне дзеркало, розкладний смартфон, міні-пекарня – читайте в матеріалі Mind «CES 2019: 10 найдивовижніших новинок електроніки».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті