Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
ІДІЛ взяла на себе відповідальність за вибух житлового будинку в Магнітогорську

ІДІЛ взяла на себе відповідальність за вибух житлового будинку в Магнітогорську

Слідчий комітет РФ ці заяви відкидає,оскільки,за їх словами, залишків вибухівки не знайшли

ІДІЛ взяла на себе відповідальність за вибух житлового будинку в Магнітогорську
фото МНС РФ

Терористичне угрупування «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за вибух у підїзді житлового будинку в Магнітогорську. Про це повідомили Telegram-канал Directorate 4 і SITE Intelligence Group з посиланням на публікацію арабської газети Al Naba,  яка наводить заяву джерела.

У заяві зазначено, що бойовики заклали вибухівку в багатоповерхівку по вулиці Карла Маркса, № 164 «між третім і десятим поверхами» і вранці 31 грудня привели її в дію.

«Своє довге мовчання на цю тему терористи пояснили міркуваннями безпеки для тих, хто влаштував теракт.

При цьому зазначається,  що ніяких подробиць, крім загальновідомих, в своїй заяві терористи не наводять. А також цитують заяви російської влади про те, що ніяких слідів вибухівки знайдено не було», – пишуть автори Directorate 4.

У слідчому комітеті РФ відкидають версію про теракт.

 «З самого початку слідство відпрацьовує всі можливі версії трагедії. На сьогодні пріоритетним залишається версія вибуху побутового газу. Слідів вибухових речовин або їх компонентів на вилучених з місця події фрагментах експертами і криміналістами не виявлено», – повідомили в СК РФ.

Нагадаємо, 31 грудня в російському місті Магнітогорську прогримів вибух у під'їзді житлової 10-поверхівки. Виявилися зруйнованими 26 квартир. Через чотири дні рятувальної операції було названо остаточні дані щодо кількості жертв: загинули 39 осіб, у тому числі шестеро дітей.

За матеріалами news.tut.by

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті