ПриватБанк планує впровадити технологію ідентифікації клієнтів за біометричними даними

ПриватБанк планує впровадити технологію ідентифікації клієнтів за біометричними даними

Раніше Visa і ПриватБанк запустили пілотний проект технології на основі біометричних даних

ПриватБанк планує впровадити технологію ідентифікації клієнтів за біометричними даними
Фото: pixabay

ПриватБанк (Київ) має намір впровадити технологію ідентифікації клієнтів за допомогою біометричних даних, передає Інтерфакс-Україна.

Про це повідомив голова правління фінустанови Петро Крумханзл на брифінгу в Дніпрі у вівторок.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Один із прикладів, куди ми хочемо йти в майбутньому – це біометрія. Ми зараз розробляємо технологію, за допомогою якої ви зможете користуватися банківськими послугами тільки через розпізнавання особи, відбиток пальця, через розпізнавання голосу», – сказав він.

Раніше, в середині 2018 року міжнародна платіжна система Visa і ПриватБанк запустили пілотний проект технології на основі біометричних даних. «Щоб платити пальцем, досить один раз «прив'язати» його відбиток до своєї картці і розплачуватися в торговельних точках, які підтримують цю технологію, приклавши палець до зчитувача біометричних даних ... Ця технологія буде цікава, в першу чергу, малому і середньому бізнесу, вуличним торговцям, так як приймати платежі можна за допомогою власного смартфона або планшета і спеціального біометричного сканера», – повідомила тоді прес-служба банку.

Згідно з даними НБУ, на 1 грудня 2018 року Приватбанк за розміром чистих активів займав перше місце (274,733 млрд грн) серед 77 банків, що діють в країні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло