Нідерланди хочуть переманити понад 250 великих компаній з Британії, скориставшись Brexit

Нідерланди хочуть переманити понад 250 великих компаній з Британії, скориставшись Brexit

Голландський уряд пропонує цим компанія вигідні умови

Нідерланди хочуть переманити понад 250 великих компаній з Британії, скориставшись Brexit
фото pixabay.com

Голландська влада веде переговори з понад 250 компаніями, які розташовані у Британії, щоб переконати їх переїхати до Нідерландів після Brexit. Про Це повідомляє The Independent.

Торгове та інвестиційне урядові агентства сподіваються натиснути на британські компанії, які занепокоєні через свій доступ до ринку ЄС після того, як країна покине єдиний ринок та митний союз.

Низка відомих компаній уже оголосила про рішення перетнути Північне море, серед яких і Sony. Представник Нідерландського агентства з іноземних інвестицій (NFIA) Міхель Бахуйзен заявив, що число фірм, які ведуть переговори, постійно зростає.

За його словами, наступного місяця буде оголошена кінцева цифра. Крім того, він наголосив, що «прибуття кожного нового бізнесу, великого або малого, є успіхом».

Іноземні банки, які перемістяться до Нідерландів, можуть уникнути обмеження на бонуси. Країна також має великі податкові пільги для новоприбулих працівників, які не платять податок на прибуток у розмірі 30% їхньої зарплати протягом восьми років.

«Число компаній, з якими ми зв’язуємось для ймовірного їхнього переїзду, росте. На початку 2017 року їх було 80, на початку 2018 – 150, а зараз – понад 250, – зазначив Бахуйзен. – Ця цифра збільшуватиметься і надалі, і це не дивно, тому що в Британії на даний момент існує велика невизначеність».

На додачу до приватного бізнесу, через Brexit Британія також втратила ключове агентство ЄС, Європейське агентство з лікарняних засобів, на користь Амстердаму.

Нагадаємо: через безладний Brexit та ймовірність виходу Британії з ЄС взагалі без угоди, багаті європейці покидають Великобританію, шукаючи «більш стабільні» нові місця для проживання. 

Як повідомлялось, цього місяця британський парламент відхилив угоду уряду Мей про Brexit.

Пізніше, прем’єр-міністр Британії Тереза Мей представила в парламенті «план Б» стосовно виходу країни з Євросоюзу. Його основні акценти – відновлення переговорів щодо контролю на кордоні між Ірландією та Північною Ірландією, за участі представників північно-ірландської партії. Дебати і нове голосування щодо висунутих Мей пропозицій парламент проведе 29 січня.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло