Вакарчук не йтиме в президенти

Вакарчук не йтиме в президенти

За його словами, зараз він може зробити для країни більше і не стоятиме осторонь проблем у країні

Вакарчук не йтиме в президенти
Святослав Вакарчук
фото facebook.com/sviatoslav.vakarchuk

Музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук заявив, що не балотуватиметься на пост президента України на чергових президентських виборах 31 березня 2019 року. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Я неодноразово заявляв, влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні. І щоб розставити всі крапки над «і», зняти всі питання, офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року», – написав він.

Вакарчук додав, що зараз «у джинсах» може зробити більше для країни, ніж «вдягнувши краватку», та заявив, що не збирається стояти осторонь.

«Кожного дня, спілкуючись з людьми, я відчуваю їх розчарування і зневіру. Я бачу, як корупція і несправедливість роз’їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабшою», – зазначив співак.

Нагадаємо: документи у ЦВК подали вже 6 кандидатів у президенти.

Пізніше до них долучився і лідер партії «Громадянська позиція», екс-міністр оборони України (у 2005–2007 роках) Анатолій Гриценко, який заявив, що бачить можливості для подальшого об'єднання опозиційних політиків за умови, якщо інтереси країни домінуватимуть над особистими амбіціями. Зокрема, такі переговори проведені з Андрієм Садовим і Святославом Вакарчуком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло