Нові iPhone та Apple Watch зможуть відчути витік газу і повідомити про це

Нові iPhone та Apple Watch зможуть відчути витік газу і повідомити про це

Apple не сидить, склавши руки, а додає все нові й нові функції у свої девайси

Нові iPhone та Apple Watch зможуть відчути витік газу і повідомити про це
www.patentlyapple.com

Бюро з патентів і товарних знаків США опублікувало патентну заявку Apple, яка стосується нової технології, що буде задіяна в майбутніх гаджетах компанії.

Ідеться про вбудовані детектори отруйних газів, якими будуть обладнані наступні моделі iPhone. Чадний газ (або СО) – це невидимий газ без запаху, який іноді називають безшумним вбивцею, тому що він отруює і вбиває багатьох людей, які навіть не підозрюють про небезпеку.

Мініатюрний газовий датчик, вбудований в iPhone або Apple Watch, зможе повідомити користувача про те, що він перебуває в небезпечному середовищі вдома, на роботі чи в громадських місцях.

Відповідно до опису патенту,пристрій зможе «відчути» монооксид вуглецю, діоксид азоту, двоокис сірки, метан і окис азоту. Більшість з цих сполук входять до складу побутового газу.

Таким чином пристрій може замінити собою домашні датчики з виявлення газових витоків. Наприклад, iPhone, який виявив підвищену концентрацію, зможе не тільки оповістити про це користувача, але і викликати бригаду газової служби.

Нагадаємо, Apple випустить нові навушники в другій половині 2019 року.

Як повідомлялося, Apple за 2018 рік  витратила $60 млрд на 9 тисяч різних американських компаній і постачальників компонентів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло