Першу нитку «Північного потоку – 2» буде завершено в листопаді 2019

Першу нитку «Північного потоку – 2» буде завершено в листопаді 2019

Повністю російський газогін, як очікується, буде введено в експлуатацію в грудні цього ж року

Першу нитку «Північного потоку – 2» буде завершено в листопаді 2019
фото www.nord-stream.com

Першу гілку магістрального газопроводу «Північний потік – 2» планують ввести в експлуатацію у листопаді 2019 року. Про це повідомив фінансовий директор дочірньої компанії «Газпрому» Nord Stream 2 AG Пол Коркоран під час конференції у Відні, передає «Громадське».

«Ми очікуємо, що перша нитка «Північного потоку-2» буде готова у листопаді, друга у грудні», – повідомив Коркоран.

Він також додав, що у компанії Nord Stream 2 AG, яка будує газопровід, все ще сподіваються отримати дозвіл на прокладання цього газопроводу у водах Данії.

Нагадаємо: влітку минулого року Nord Stream 2 AG отримала національні дозволи від усіх країн, через які проходить газогін з РФ до ФРН, окрім Данії. Після цього проектна компанія Nord Stream 2 AG подала заявку та звіт про оцінки впливу на навколишнє середовище на альтернативний маршрут в Данії, який не проходить через територіальні води країни.

Восени минулого року в Данії розпочались громадські обговорення альтернативного маршруту газопроводу «Північний потік-2», який Росія будує по дну Балтійського моря в Німеччину, щоб постачати в Європу газ в обхід України. Зазначається, що цей процес може затягнути будівництво газогону щонайменше на рік.

Нещодавно німецька влада заявила, що будівництво «Північного потоку – 2» вже нічого зупинити не зможе, навіть санкції з боку США. За словами її представників, якщо Росії доведеться самостійно завершувати реалізацію проекту, ніхто не зможе вплинути на РФ та змусити її зберегти транзит через Україну.

Раніше стало відомо, що посол США в ФРН Річард Гренелл розіслав листи із попередженням щодо ймовірного введення санкцій проти компаній-підрядників, які беруть участь у будівництві газопроводу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло