Порошенко розповів про п'ять стратегічних пріоритетних секторів економіки

Порошенко розповів про п'ять стратегічних пріоритетних секторів економіки

До них відносяться агропромисловий комплекс, IT-сфера, машинобудування, інфраструктура і логістика та туризм

Порошенко розповів про  п'ять стратегічних пріоритетних секторів економіки
Президент Петро Порошенко
Фото: УНІАН

Президент Петро Порошенко назвав п'ять стратегічних пріоритетних секторів економіки, які можуть залучати мільярдні інвестиції і створювати сотні тисяч робочих місць. Про це пише Інтерфакс-Україна.

За словами президента, до них відносяться агропромисловий комплекс, IT-сфера, машинобудування, інфраструктура і логістика та туризм.

Він нагадав, що за останні п'ять років Україна вийшла на лідерські позиції в світі з багатьох видів сільськогосподарської продукції.

«Але ми повинні розуміти: справжнє лідерство можливо лише за умови, коли експорт переробленої продукції буде значно перевищувати експорт сировини», – сказав він.

Президент також підкреслив, що IT-сектор зможе допомогти країні збільшити частину середнього креативного класу, забезпечити робочі місця з високим рівнем доходу. На його думку, це важливо для стабільності економіки і демократії і в цілому для країни.

Він відзначив традиційно сильними в Україні авіабудівництво, космічну галузь, суднобудування і військово-промисловий комплекс.

За словами президента, Україна дуже приваблива з точки зору туризму і цей напрям потрібно розвивати.

«Ми можемо перейти і увійти в» десятку «найбільш популярних культурно-туристичних напрямків у Європі. Туризм -колоссальний ринок для малого і середнього бізнесу», – зазначив він.

Глава держави підкреслив, що перераховані стратегічні пріоритети дадуть потужний поштовх економіці України.

«Під них можна залучити мільярди доларів інвестицій. Їх реалізація створить десятки тисяч малих підприємств, сотні тисяч робочих місць з гідною оплатою та знизить, точно знизить, рівень робочої еміграції. Більш того, повернуть українців додому», – сказав Порошенко.

Раніше повідомлялось, що Порошенко заявив, що буде балотуватися на пост президента України як самовисуванець та повідомив, що  що Україні потрібен «холодний» мир з Росією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло