Volkswagen третій рік поспіль стає найбільшим автовиробником у світі

Volkswagen третій рік поспіль стає найбільшим автовиробником у світі

За рік автоконцерн продав 10,8 млн автомобілів

Volkswagen третій рік поспіль стає найбільшим автовиробником у світі
фото pixabay.com

Німецький автоконцерн Volkswagen за результатами 2018 року став найбільшим у світі виробником автомобілів. Про це повідомляє The Washington Post.

Volkswagen раніше цього місяця прозвітувала про підвищення продажів до 10,8 млн одиниць авто. Японська Toyota Motor Corp. за минулий рік продала 10,59 млн автомобілів. Альянс автовиробників Nissan – Renault – Mitsubishi поінформував, що його спільні глобальні продажі склали 10,76 млн автівок.

Яз зазначає видання, опубліковані автовиробниками цифри свідчать про гостру конкуренцію між ними.

Американський виробник автомобілів General Motors Co  був лідером з продажу авто понад сім десятиліть, до того як поступився своїм титулом Toyota у 2008 році. Його продажі значно скоротились останніми роками, і автовиробник з Детройту більше не претендує на місце навіть у трійці найкращих.

Нагадаємо: за 2017 рік Volkswagen продав 10,74 млн автомобілів по усьому світі. Особливо високими були продажі в Східній Європі, Китаї та США. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло