Україна ніколи не повернеться до командної економіки радянського типу – Порошенко

Україна ніколи не повернеться до командної економіки радянського типу – Порошенко

Президент повідомив про перспективи побудувати здорову економіку західного типу, що базується на малих та середніх підприємствах

Україна ніколи не повернеться до командної економіки радянського типу – Порошенко
Президент Петро Порошенко
Фото УНІАН

Україна ніколи не повернеться до командної економіки радянського типу. Про це в ході заключної прес-конференції Українського дому в Давосі повідомив президент Петро Порошенко, передає прес-служба Ukraine house Davos.

«Ми хочемо побудувати здорову економіку західного типу, що базується на малих та середніх підприємствах. Ми не хочемо повертатись до економіки радянського типу», – повідомив він.

Разом з цим він повідомив, що дотримуватиметься курсу реформ. 

22 січня 2019 року, в Давосі відкрився Всесвітній економічний форум, що тривав до 25 січня. 

Співорганізатори Українського дому в Давосі – Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), Фонд Віктора Пінчука та Horizon Capital. 

Загальна кількість гостей Українського дому в Давосі перевищила 9 000. В 2018 році цей результат склав 5 000.

Раніше повідомлялось, що  американська компанія прямих інвестицій Horizon Capital зібрала $200 млн для інвестування в Україну. Разом з цим стало відомо, що у Давосі підписали інвестиційну угоду на $200 млн щодо спорудження ВЕС в рамках проекту «Сиваш» .

Разом з цим, за даними  учасників панельної дискусії в Українському домі в Давосі, український технологічний сектор зростає так швидко, що, ймовірно, у наступні кілька років ми матимемо 7 українських «єдинорогів» (стартап-компаній, що досягли $1 млрд капіталізації).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло