Захворіло у світі
1,007,977 осіб
Померло у світі
52,771 особа
Вилікувалось у світі
210,186 осіб
Захворіло в Україні
897 осіб
Померло в Україні
22 осіб
Вилікувалось в Україні
19 осіб
Кіпрська F.I. & P. Holdings збільшила частку більш ніж до 9% голосуючих акцій «Фармаку»

Кіпрська F.I. & P. Holdings збільшила частку більш ніж до 9% голосуючих акцій «Фармаку»

Кіпрська компанія викупила зазначену частку у іншої кіпрської Emer Group Limited, яка її придбала тиждень тому

Кіпрська F.I. & P. Holdings збільшила частку більш ніж до 9% голосуючих акцій «Фармаку»
Фото: УНІАН

Кіпрська F.I. & P. Holdings Limited збільшила частку до 9,4% голосуючих акцій фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак» (Київ), викупивши у Emer Group Limited (Кіпр) 6,99% акцій, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомила фармакологічна компанія в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), такі зміни пакетів голосуючих акцій відбулися 24 січня 2019 року.

«Фармак» входить в трійку лідерів фармацевтичної галузі України, експортує продукцію в 20 країн світу. В її портфелі – 220 продуктових досьє. Щорічно компанія виводить на ринок до 20 нових препаратів.

В «Фармак» функціонують 19 виробничих ліній, які відповідають вимогам GMP. Впроваджено і постійно вдосконалюється фармацевтична система якості відповідно до діючих нормативних вимог і світовими стандартами – ISO, GMP. Щорічно фармакологічна компанія проходить близько 15 міжнародних інспекцій.

У ній працює п'ять новітніх лабораторій, власний лабораторно-технологічний комплекс R & D. З 2015 року діє власний комплекс з виробництва субстанцій (департамент з виробництва АФІ) в Шостці (Сумська обл.) Плановою потужністю 100 тонн на рік.

За підсумками 2017 року «Фармак» збільшила обсяг продажів на роздрібному фармацевтичному ринку країни на 21% в грошовому вираженні. ЇЇ чистий прибуток виріс на 29,9% – до 839,09 млн грн.

ПАТ «Фармак» – член асоціації «Виробники ліків України» (авлуа).

Нагадаємо: кіпрська Emer Group Limited стала власником 6,99% голосуючих акцій фармацевтичної компанії ПАТ «Фармак» (Київ) тиждень тому – 22 січня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію