Deutsche Bank вперше отримав прибуток з 2014 року

Deutsche Bank вперше отримав прибуток з 2014 року

Найбільший німецький банк отримав за підсумками 2018 року 341 млн євро чистого прибутку

Deutsche Bank вперше отримав прибуток з 2014 року
фото www.db.com

Найбільший німецький комерційний банк Deutsche Bank закінчив 2018 рік із чистим прибутком в 341 млн євро. Про це повідомляє DW  із посиланням на дані кредитного інституту.

Роком раніше було зафіксовано збитки в розмірі 735 млн євро. Прибуток до оподаткування становив 1,3 млрд євро. Це – перший прибутковий рік банку з 2014-го. Утім, в останньому кварталі минулого року банк зафіксував збиток у розмірі 409 млн євро.

Підсумок 2018 року свідчить про те, що Deutsche Bank знаходиться «на правильному шляху», заявив голова правління банку Крістіан Зевінг. Цю посаду він обіймає менше десяти місяців.

«У 2019 ми продовжимо знижувати витрати і одночасно інвестувати в розвиток. Таким чином ми суттєво збільшимо нашу прибутковість і в поточному році», – зазначив він та додав, що акціонери банку отримають дивіденди в розмірі 11 центів на акцію.

Очікується, що витрати банку цього року становитимуть 21,8 млрд євро та скоротяться більше, ніж планувалося. Минулого року цей показник становив 22,8 млрд. Заплановане подальше скорочення персоналу – кількість співробітників банку в усьому світі має знизитися до менш ніж 90 тисяч людей.

Криза в Deutsche Bank триває з 2015 року, коли фінансовий інститут зазнав рекордних збитків в 6,7 млрд євро. У 2016 році мінус склав 1,4 млрд євро і був пов'язаний в першу чергу з високими штрафами, накладеними на нього США.

Як повідомлялось, наразі Федеральна резервна система США веде розслідування щодо діяльності німецького Deutsche Bank в рамках справи про відмивання багатомільярдних сум через естонську філію Danske Bank. Регулятор вивчає, чи належним чином американська філія Deutsche Bank здійснювала контроль за коштами, які через нього проходили з естонського підрозділу Danske Bank.

Нагадаємо: днями стало відомо, що Deutsche Bank розглядає можливість злиття зі своїм головним конкурентом Commerzbank влітку 2019 року. Їх об’єднання може привести до створення третього за величиною банку в Європі за обсягом активів після британського HSBC і французького BNP Paribas. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло