Вертолітні перевезення пасажирів хочуть запустити в Україні між 9 портами

Вертолітні перевезення пасажирів хочуть запустити в Україні між 9 портами

Вертольоти зможуть доставляти пасажирів із Києва до Одеси за 2 години

Вертолітні перевезення пасажирів хочуть запустити в Україні між 9 портами
Фото: Pixybay

В Одеській області мають намір реалізувати інвестиційний проект «Повітряний експрес», який передбачає налагодження пасажирських перевезень на вертольотах між деякими обласними центрами і курортами Затока (Кароліно-Бугаз), Буковель та Трускавець. Про це повідомляє ЦТС із посиланням на інформацію Одеської обласної державної адміністрації.

Меморандум про співпрацю був підписаний між Одеською держадміністрацією і Міжнародною транспортною сервісною групою TWS.

«Додатковий вид пасажирських перевезень, сучасний авіаційний транспорт, обладнані вертолітні майданчики зі штучним або грунтовим покриттям на узбережжі Чорного моря – все це дасть ще один поштовх до розвитку туризму в Одеській області. Це інвестиції в регіон і нові робочі місця, тому ми підтримали перспективу реалізації такого проекту», – підкреслила заступник голови Одеської обласної держадміністрації Світлана Шаталова.

Меморандум передбачає, що до реалізації проекту приєднаються Міжнародна транспортна сервісна група спільно з американською корпорацією Trans World Service і корпорацією Exim. На першому етапі вони планують побудувати і обладнати в Україні 9 вертолітних портів. Саме стільки українських міст пропонують об'єднати завдяки регулярним вертолітним перевезенням в межах проекту «Повітряний експрес».

Шлях до Кароліно-Бугаз із Києва займе дві години, з Вінниці – 1 годину 25 хвилин, із Черкас – півтори години.

За задумом інвесторів, перевозити пасажирів будуть важкі вертольоти Boeing Vertol 107-II і Boeing 234 Chinook на 26 і 44 пасажирських місць.

Раніше Mind писав, що Одеса вже влітку зможе прийняти двох міжнародних лоукостерів – Wizz Air та Ryanair.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті