Продажі смартфонів Sony обвалилися на 55%

Продажі смартфонів Sony обвалилися на 55%

Sony поступово скорочує свій мобільний підрозділ і переходить на інші напрямки

Продажі смартфонів Sony обвалилися на 55%
Sony Xperia XZ3
фото Sony

Телефонний бізнес японської компанії Sony продовжує зазнавати збитків, про що свідчить фінансовий звіт компанії за останній квартал 2018 року.

За підсумками жовтня-грудня компанія випустила 1,8 млн смартфонів проти 4 млн штук в четвертому кварталі 2017 року. Таким чином, відвантаження смартфонів знизилися на 55%, передає DailyComm.

На тлі слабкого попиту на смартфони Sony знову знизила прогноз щодо їх випуску в поточному році – з 7 до 6,5 млн штук (спочатку називався показник в 10 млн одиниць).

Зважаючи на результати попередніх кварталів, в січні-березні Sony, за прогнозами, може відвантажити лише 1,1 млн пристроїв, а це найгірший показник в історії компанії. У 2016 та 2017 роках Sony продала 14,6 і 13,5 млн телефонів відповідно.

За четвертий квартал 2018 року виручка в мобільному підрозділі Sony склала $1,26 млрд, що на 37% менше в річному численні. Операційний прибуток за цей час впав майже на 200%, до 142,3 млн.

Sony підтвердила намір скоротити мобільний бізнес з метою забезпечити його рентабельність. В останні п'ять років продажі смартфонів Sony Xperia планомірно знижувалися, що нерідко супроводжувалося збитками. Щоб уникнути такого в майбутньому, Sony вирішила більше уваги приділяти іншим напрямкам.

Раніше повідомлялося, що Sony випустить прозорий смартфон, який складається в трубочку.

Напередодні ми писали, що загалом ринок смартфонів продовжує падати п’ятий квартал поспіль.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло