«Епіцентр К» інвестував у завод керамічної плитки під Києвом 3 млрд грн

«Епіцентр К» інвестував у завод керамічної плитки під Києвом 3 млрд грн

Першу чергу компанія планує ввести у експлуатацію в середині 2019 року

«Епіцентр К» інвестував у завод керамічної плитки під Києвом 3 млрд грн
Фото: Епіцентр

Група компаній «Епіцентр К» (Київ) інвестувала в будівництво найбільшого заводу з виробництва керамічної плитки 3 млрд грн в Калинівці (Київська обл.), І планує в середині 2019 року ввести першу чергу, передаєІнтерфакс-Україна.

Про це повідомив засновник ТОВ «Епіцентр К» Олександр Герега під час прес-брифінгу в середу.

«Ми розробляємо свій кар'єр (білої глини – Mind), будемо використовувати 100% -во українську сировину у виробництві плитки ... Ми також підписали другий контракт на поставку обладнання в Калуш Львівської області, де побудуємо другий завод (керамічної плитки – Mind)» , – сказав він.

За словами Гереги, якірним партнером з постачання обладнання на завод виступила міжнародна група SACMI, яка в зв'язку з реалізацією зазначеного проекту вирішила відкрити в Україні офіційне представництво і сервісний центр.

Другу фазу будівництва планується завершити в 2020 році.

Нагадаємо: 17 листопада ТОВ «Епіцентр К» відкривперший у мережі ТЦ зі спортивним комплексом у Славуті (Хмельницька обл.), який став 50-м у мережі торгових центрів в Україні.

Раніше повідомлялось, що до кінця цього року група компаній «Епіцентр К» плануєрозширити однойменну мережу до 53 торговельних центрів, відкривши п'ять нових об'єктів: у Хмельницькій, Львівській, Закарпатській та Донецькій областях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло