Єврокомісія наклала вето на злиття компаній Siemens і Alstom

Єврокомісія наклала вето на злиття компаній Siemens і Alstom

Пропозиції обох компаній про відмову від частини активів не справили враження на єврокомісарів

Єврокомісія наклала вето на злиття компаній Siemens і Alstom
AFP Photo/Aris Oikonomou

Брюссель у середу, 6 лютого, наклав вето на угоду про злиття залізничних виробництв французької компанії Siemens і німецької Alstom. Про це з посиланням на єврокомісара з питань конкуренції Маргрет Вестагер повідомляє AFP, на яке посилається RFI.

Французька і німецька компанії сподівалися, що створення найбільшої залізничної компанії в Європі дозволить протистояти китайській конкуренції, пише видання, однак рішення про блокування угоди було передбачуваним.

«Єврокомісія наклала вето на угоду, тому що обидві компанії не були готові усунути проблеми, пов'язані з конкуренцією, на які ми вказали», – цитує AFP заяву Маргрет Вестагер в ході прес-конференції в Брюсселі.

«Нам потрібні системи сигналізації, щоб гарантувати безпеку, і дуже швидкісні поїзди для розвитку транспорту, який не впливає на клімат. @SiemensMobility і @Alstom – лідери в залізничній галузі. Без цих заходів їх злиття призвело б до більш високих цін, меншого вибору та інновацій, тому злиття заблоковано», – написала єврокомісар у Twitter.

«Оскільки не було розроблено достатніх компенсуючих заходів, ця угода могла би призвести до підвищення цін на сигналізаційні системи, які забезпечують безпеку пасажирів, а також цін на майбутні покоління швидкісних поїздів», – додала вона.

Міністр економіки Франції Брюно Ле Мер назвав рішення Брюсселя «економічною помилкою», яка піде на користь Китаю.

У Alstom і Siemens заявили, що не оскаржуватимуть рішення Євросоюзу.

Нагадаємо, тиждень тому Alstom та Siemens запропонували владі ЄС новий пакет пропозицій, щоб спростити заплановане злиття їх залізничних підприємств.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло