Facebook видаляє 1 млн фейкових акаунтів щодня

Facebook видаляє 1 млн фейкових акаунтів щодня

Основні причини видалення акаунтів - хакінг, спам, розміщення інформації про торгівлю людьми та заклики до ненависті

Facebook видаляє 1 млн фейкових акаунтів щодня
Фото: Pixybay

Facebook видаляє мільйон фейкових акаунтів щодня через порушення стандартів соціальної мережі. Про це повідомив Mind керівник відділу компанії з інформаційного партнерства в Центральній Європі Гуідо Буелов під час заходу в Києві, присвяченого безпеці журналістів у соціальній мережі Facebook.

Він додав, що фейкові сторінки продовжують з'являтися в соцмережі як гриби після дощу, тому боротьба з ними – явище постійне, і мета компанії – випереджати порушників.

За словами представника Facebook, його компанія видаляє контент, який протирічить стандартам соцмережі та може призвести до негативних наслідків для людства – хакінг, спам, інформацію про торгівлю людьми та заклики до ненависті.

Також Facebook відстежує  фейкові новини і неправдивий контент. Ідентифікувати їх компанії допомагають штучний інтелект, звіти користувачів соцмережі та профільні організації, які визначають, правдива та або інша інформація чи ні.

У випадку виявлення фейків, Facebook значно понижує рейтинг таких матеріалів – зниження можливе на 80%. Це дозволяє обмежити кількість переглядів такої інформації користувачами мережі. Також компанія сповіщає автора публікації про наявність неправдивої інформації на його сторінці і робить попередження. Якщо ж подібні випадки будуть зафіксовані неодноразово, Facebook може застосувати санкції на весь акаунт і позбавити її власника можливості монетизації відео і статей.

Разом з тим, Facebook сповіщає Google та інші компанії-партнери про виявленні порушення з боку користувача, аби спільно протидіяти такому явищу.

У той же час соцмережа захищає сторінки, які піднімають етнічні, расові та гендерні питання. 

Раніше Mind писав, що Facebook призначить менеджера з публічної політики для України до президентських виборів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію