Захворіло у світі
61,707,636
Померло у світі
1,443,673
Вилікувалось у світі
39,491,151
Захворіло в Україні
709,701
Померло в Україні
12,093
Вилікувалось в Україні
335,135
Renault запідозрила, що Карлос Гон оплатив своє весілля у Версалі з коштів компанії

Renault запідозрила, що Карлос Гон оплатив своє весілля у Версалі з коштів компанії

Весілля скандального глави авто альянсу коштувало близько 50 000 євро, а в документах значилось як «пропозиція Версаля компанії»

Renault запідозрила, що Карлос Гон оплатив своє весілля у Версалі з коштів компанії
Карлос Гон
фото twitter.com/NissanMotor

Французький автовиробник Renault звернувся до прокуратури із проханням розслідувати факт ймовірного зловживання службовим положенням колишнього президента компанії Карлоса Гона. Компанія вважає, що він оплатив своє весілля у 50 000 євро ($57 000) за рахунок коштів компанії. Про це повідомляє Channel NewAsia.

Весілля Карлоса та Карол Гон відбулось 8 жовтня 2016 року у версальському палаці Великий Тріанон і обійшлось у 50 000 євро. Запрошені були вдягнуті у вінтажні костюми у стилі Марії Антуанетти.

За однією із версій, Гон міг орендувати палац для власних потреб в рамках спонсорського контракту, який передбачав, що Renault надасть частину коштів на реставраційніі роботи, а натомість отримає певні послуги. Згідно з підсумковим рахунком-фактурою, захід зазначався як «пропозиція Версаля компанії». Юристи розцінили, що ця послуга носить виключно приватний характер та жодним чином не відповідає інтересам компанії.

Нагадаємо: у листопаді за підозрою в шахрайстві та використанні активів у власних інтересах було заарештовано главу директорів компанії Nissan Карлоса Гона. У зв'язку із скандалом акції Renault впали на 13% на торгах у Парижі до мінімального рівня з 2014 року, акції Nissan втратили в ціні 11% у Франкфурті в той самий день, коли його затримали.

Більше про гучну справу можна дізнатись із матеріалу Mind «Скандал, що сколихнув Японію»: як глава Nissan обкрадав свою корпорацію».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті