НКРЕКП запустив калькулятор визначення вартості нестандартного приєднання до електромереж

НКРЕКП запустив калькулятор визначення вартості нестандартного приєднання до електромереж

Регулятор також оновив калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги зі стандартного приєднання

НКРЕКП запустив калькулятор визначення вартості нестандартного приєднання до електромереж
Фото: Shutterstock

Нацкомісія регулювання сфери енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) розробила і розмістила на офіційному веб-сайті калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги з нестандартного приєднання електроустановок замовника до електричних мереж оператора системи розподілу.

Про це повідомила голова НКРЕКП Оксана Кривенко на своїй сторінці в Facebook і надала відповідне посилання на новий сервіс.

«Він дає можливість замовникам (користувачам систем розподілу) в оперативному порядку отримати відповіді на такі питання: скільки орієнтовно буде коштувати послуга з нестандартного приєднання; яка орієнтовна вартість приєднання за потужність та лінійну частину приєднання; в які терміни відбудеться приєднання; яка відповідальність оператора системи розподілу за невчасне надання послуги», – написала вона.

Продовжуємо працювати в форматі #смартрегулювання. Нами розроблений і розміщений на офіційному веб-сайті калькулятор...

Опубликовано Оксаной Кривенко Понедельник, 11 февраля 2019 г.

Також Кривенко додала, що регулятор оновив калькулятор визначення орієнтовної вартості послуги зі стандартного приєднання.

Нагадаємо: у грудні 2018 року НКРЕКП затвердила порядок формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу електричної енергії. Пізніше, методику формування плати за приєднання до електромереж було оприлюднено у офіційному виданні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті