«Укроборонпром» модернізував вже понад сотню радянських Т-64

«Укроборонпром» модернізував вже понад сотню радянських Т-64

Нові бойові машини оснащені приладами нічного бачення, тепловізорами, навігацією та засобами зв’язку

«Укроборонпром» модернізував вже понад сотню радянських Т-64
ukroboronprom.com.ua

Харківський бронетанковий завод модернізував понад 100 радянських танків Т-64БВ – цієї кількості достатньо для того, щоб переозброїти одну танкову бригаду, повідомляє концерн «Укроборонпром».

У ході модернізації танк Т-64 отримав розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації і нового динамічного захисту.

«Наша мета – переорієнтуватися на виробництво нового озброєння та перехід на стандарти НАТО», – прокоментував президент України Петро Порошенко на свій сторінці в Facebook.

Кращі бойові можливості, сучасні тепловізори, захищений цифровий зв’язок, засоби супутникової навігації та новий динамічний захист – усе це отримали наші танкісти завдяки фахівцям української оборонки. ДП «Харківський бронетанковий завод» провів модернізацію понад сотні Т-64 зразка 2017 року. Цих машин достатньо для переозброєння цілої танкової бригади. Наша мета – переорієнтуватися на виробництво нового озброєння та перехід на стандарти НАТО. #НоваАрмія

Опубліковано Петром Порошенком Неділя, 10 лютого 2019 р.

Під час модернізації у бойову машину були інтегровані сучасні нічні прилади спостереження.

Цифрова автоматизована система навігації дозволяє у режимі «онлайн» обмінюватися надійно зашифрованими даними. Дані про місцезнаходження кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів.

Також оновлений Т-64 отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності танка і ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу «ударне ядро».

Нові вбудовані цифрові радіостанції забезпечують зв'язок на відстань до 70 км.

«Укроборонпром» модернізував вже понад сотню радянських Т-64
ukroboronprom.com.ua

Саме цей танк у 2017 році проявив себе у танкових змаганнях НАТО The Strong Europe Tank Challenge та був продемонстрований під час параду з нагоди Дня незалежності у 2018 році.

За результатами комплексу випробувань модернізований Т-64 зразка з минулого року серійно постачається до Збройних Сил України.

Т-64 розроблений на початку 1960-х Харківським конструкторському бюро з машинобудування, а на озброєння Радянської армії танк був прийнятий в 1968 році.

Нагадаємо, «Укроборонпром» передав близько півсотні літаків та вертольотів до ЗСУ в 2018 році.

Також концерн повідомив, що в 2018 році його підприємства в рамках держзамовлення надали Збройним силам України понад 2500 одиниць високоточного озброєння.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло