«Ощадбанк» продає консервний завод за 13 млн грн

«Ощадбанк» продає консервний завод за 13 млн грн

«Універ» - лот добровільного продажу ПАТ «Ощадбанк»

«Ощадбанк» продає консервний завод за 13 млн грн
Фото: pixabay

ПАТ «Ощадбанк», продає через OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) консервний завод «Універ» на Закарпатті за 13,4 млн грн. Про це повідомляє прес-служба «СЕТАМ».

Стартова ціна: 13 457 308.49 грн, дата проведення аукціону:  14  лютого 2019 року. «Універ» – лот добровільного продажу ПАТ «Ощадбанк».

На продаж виставлено наступні об’єкти: будівлі та споруди консервного заводу, загальною площею 6 527,6 кв.м розташовані за адресою: Закарпатська обл., Виноградівський р-н, с. Фанчиково, вул. Степана Кутлана (колишня Жовтнева), буд. 94; етікірувальний цех зі складськими приміщеннями, склади, земельна ділянка, загальною площею 1,6342 га, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства.

Завод спеціалізується на переробленні та консервуванні овочів та фруктів, виробництвом плодоовочевих консервів, нетрадиційних і оригінальних салатів та закусок під торговою маркою ТМ «Family».

«Завод створений рамках в переміщення угорськими виробниками частини своїх виробничих потужностей в Україну. Підприємство створено для задоволення попиту на плодоовочеву консервацію на ринках Східної Європи. В підприємстві застосовані передові технології, що дозволили свого часу вийти на третє місце в Україні за обсягом продукції, що випускається», – зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті