«Рівнеазот» Фірташа домігся перегляду судового рішення щодо арешту майна підприємства

«Рівнеазот» Фірташа домігся перегляду судового рішення щодо арешту майна підприємства

Виконавча служба арештувала майно підприємства через $45,9 млн боргу перед Промінвестбанком

«Рівнеазот» Фірташа домігся перегляду судового рішення щодо арешту майна підприємства
Фото: Shutterstock

Госпсуд Рівненської області розглядає скарги ПрАТ «Рівнеазот» на постанови держвиконавця про арешт майна та коштів підприємства за виконавчим провадженням, в рамках якого суди частково задовольнили позов Промінвестбанку до ПрАТ «Рівнеазот» (як поручителя ПрАТ «Сєверодонецьке об`єднання АЗОТ» за договором про відкриття кредитної лінії від 23 липня 2013 року) про стягнення $45,9 млн дол заборгованості, передає Finbalance.

Про це йдеться у відповідній ухвалі суду у справі №918/1164/15, оприлюдненій у Єдиному реєстрі судових рішень.

У рамках цієї ж справи 15 січня Північно-західний апеляційний госпсуд лишив без змін ухвалу Госпсуду Волинської області від 6 грудня 2018 року, якою лише частково було задоволено заяву «Рівнеазота» та надано відстрочку на погашення боргу перед Промінвестбанком до 18 березня 2019 року (тоді як хімзавод просив до грудня 2019).

Раніше, «Рівнеазот» наголошував, що знаходиться «у вкрай скрутному становищі, наявна реальна загроза банкрутства підприємства». Як зазначало підприємство, в нього відсутні кошти та майно, необхідні для сплати $45,9 млн, «а у разі припинення господарської діяльності виконання судового рішення у справі №918/1164/15 взагалі стане неможливим», при тому, що воно є одним з найбільших платників податків у міста та області.

«Рівнеазот» – один з найбільших виробників добрив в Україні, підприємство входить в структуру холдингу Ostchem Дмитра Фірташа.

Нагадаємо: у серпні 2018 року хімічні підприємства Ostchem наголошували на можливості вимушеної зупинки роботи у разі відмови «Укрзалізниці» подавати вагони для відвантаження їх продукції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті