«Лемтранс» збільшив обсяги перевезення вантажів у 2018 році – до 52 млн тонн

«Лемтранс» збільшив обсяги перевезення вантажів у 2018 році – до 52 млн тонн

Найбільше в компанії «Лемтранс» виросли обсяги транспортування вугілля

«Лемтранс» збільшив обсяги перевезення вантажів у 2018 році – до 52 млн тонн
Фото: «Лемтранс»

Загальний обсяг залізничних перевезень компанії «Лемтранс» за підсумками 2018 року становив 52,1 млн тонн вантажів, що на 0,43% вище показника роком раніше. Про це повідомили Mind у компанії.

«У 2018 році ринок вантажоперевезень не зростав, і це характерно, зважаючи на наявні проблеми з тяговим складом. Сьогодні галузь очікує кардинальних рішень, які б дозволили їй рухатися далі: реформування, прийняття закону про залізничний транспорт, посилення державно-приватного партнерства», – сказав генеральний директор компанії «Лемтранс» Володимир Мезенцев.

За його словами, у 2018 року компанії «Лемтранс» все ж вдалося поліпшити показники 2017 року за рахунок оптимізації власних витрат і скорочення простоїв під навантаженням/вивантаженням.

Основну частину вантажів, які перевозила компанія в 2018 році, склали вугілля і залізорудна сировина. Найбільше виросли обсяги транспортування вугілля торік – 21,24 млн т. Обсяги перевезення залізорудної сировини становили 16,13 млн т. За підсумками 2017 року перевезення цих вантажів склали 19,35 млн т і 19,30 млн т відповідно.

Також у 2018 році збільшено обсяг перевезення чорних металів – до 7,45 млн т, що на 21,7% більше, ніж роком раніше. На 2,43% зросло торік транспортування коксу – до 3,02 млн т. Обсяги перевезення флюсів склали – 3,3 млн т.

У 2018 році компанія продовжила реалізацію масштабну інвестиційну програму, спрямовану на придбання нового рухомого складу і підвищення продуктивності наявного. На ці цілі було спрямовано понад 665 млн грн. У порівнянні з 2017 роком капітальні вкладення збільшилися більше ніж на 18%. Також інвестиційна програма передбачала модернізацію та розширення виробничих вагоноремонтних потужностей.

Додамо, що у 2018 році «Лемтранс» зберіг провідні позиції в списку лідерів як за кількістю вагонного парку, так і за обсягами перевезень серед приватних операторів.

Раніше Mind писав, що ArcelorMittal підписав з «Лемтранс» договір про довгострокове співробітництво. Контракт передбачає комплексне забезпечення вантажовідправника рухомим складом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті