Shell купила німецьку Sonnen, щоб виготовляти акумулятори для сонячної енергії

Shell купила німецьку Sonnen, щоб виготовляти акумулятори для сонячної енергії

Нафтокомпанія збирається щороку інвестувати до $2 млрд в «зелену» енергетику

Shell купила німецьку Sonnen, щоб виготовляти акумулятори для сонячної енергії
фото Sonnen

Британсько-нідерландський нафтогазовий гігант Royal Dutch Shell купує 100% німецької компанії Sonnen, повідомляє CNN.

Sonnen – це німецький стартап, який виробляє побутові акумуляторні системи, які накопичують енергію, що виробляється з сонячних батарей.

В результаті угоди компанії зможуть спільно пропонувати інноваційні розробки для зарядки електромобілів, інтегровані енергетичні та мережеві послуги.

«Ми раді допомогти більшій кількості домогосподарств стати енергетично незалежними і скористатися новими можливостями на енергетичному ринку», – заявив гендиректор Sonnen Крістоф Остерманн.

Sonnen стверджує, що її літієві батареї мають мінімальний термін служби 10 000 циклів зарядки і здатні працювати до 20 років.

З моменту свого заснування в 2010 році Sonnen продала близько 30 000 акумуляторних систем, переважно в Німеччині, але вони також доступні в США і на інших ринках.

Ця покупка зробить Shell прямим конкурентом таких компаній, як Samsung, LG і Tesla, яка виробляє домашню акумуляторну систему під назвою Powerwall.

Shell відмовилася розкривати фінансовий обсяг угоди, але повідомила, що ця покупка – частина екологічної стратегії «Нові енергії», спрямованої на скорочення викидів вуглецю і перехід на відновлювальну енергетику.

Нафтова компанія планує витрачати до $2 млрд в рік на комерційні можливості в рамках цієї енергетичної стратегії.

Нагадаємо також, що чистий прибуток Shell за підсумками 2018 року зріс майже в 1,8 рази до попереднього року і досяг $23,3 млрд. При цьому виручка Shell збільшилася за звітний період на 27,2% до $388,4 млрд.

Раніше ми повідомляли, що корпорація Shell купила 49% сінгапурської компанії CleanTech Solar, провідного девелопера сонячних електростанцій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло