Samsung готова витратити $22 млрд на конкуренцію з Huawei

Samsung готова витратити $22 млрд на конкуренцію з Huawei

На тлі проблем у китайської компанії, Samsung планує витратити мільярди на розвиток свого бізнесу 5G

Samsung готова витратити $22 млрд на конкуренцію з Huawei
фото Shutterstock

Південнокорейська компанія Samsung має намір інвестувати в розвиток обладнання та технологій мереж п’ятого покоління $22 млрд. Про це повідомляє Gizchina.

Лідером цього ринку являється китайська Huawei. Її обладнання має гарну якість та є відносно дешевшим, ніж у конкурентів. Тим не менш, з огляду на торгову війну між США та КНР та безпекові проблеми компанії в низці країн, її обладнання буде доступним не в усіх регіонах світу.

Samsung має намір отримати свою вигоду із ситуації, що склалась та посилити свої позиції на ринку 5G.

За інформацією видання, компанія протягом наступних 3 років інвестує в свій телекомунікаційний бізнес $22 млрд. Samsung необхідно багато зробити в галузі апаратних технологій, маркетингу, цінової політики, обслуговування та інших. Врешті-решт, окрім Huawei в сфері обладнання та технологій для 5G працюють також Ericsson і Nokia.

Згідно статистичному аналізу, за підсумками 2017 року лідерами на ринку телекомунікаційного обладнання були Huawei (28%), Ericsson (27%), Nokia (23%) та ZTE (13%). Доля Samsung склала всього 3%.

Samsung готова витратити $22 млрд на конкуренцію з Huawei

Нагадаємо: днями стало відомо, що Samsung Electronics розпочинає вкладати ресурси в бізнес, пов’язаний з мережевим телекомунікаційним обладнанням на тлі проблем у китайської Huawei. Зокрема, ці зусилля включали переведення висококваліфікованих менеджерів та інших співробітників мобільного підрозділу компанії в підрозділ, що займається мережевими технологіями.

Ппід впливом США, які переконанні, що китайська Huawei становить загрозу для національної безпеки інших країн, від використання її обладнання на розгортання 5G мереж на своїх територіях відмовилась вже низка держав, серед яких Австралія, Нова Зеландія, Чехія та інші.

Більше про те, чому США вважають Huawei загрозою та наполягають, щоб їхні союзники також відмовлялись від послуг та обладнання китайської компанії читайте в матеріалі Mind «Як США ламають Huawei: китайського техногіганта придушать «шпигунськими» санкціями».

Хочете навчитись інвестувати з розумом? Тоді Mind та KMBS запрошують вас на Investclub «Як змусити гроші працювати на вас», що відбудеться 21 лютого. Будемо говорити про персональні інвестиції. Квитки за посиланням.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті