Поки у Huawei проблеми, Samsung активізує зусилля для входу в телекомунікаційний бізнес
Південнокорейська компанія кидає усі ресурси на розвиток бізнесу, пов’язаного з мережевим телекомунікаційним обладнанням, щоб наздогнати, а, можливо, й перегнати свого конкурента

Samsung Electronics розпочинає вкладати ресурси в бізнес, пов’язаний з мережевим телекомунікаційним обладнанням на тлі проблем у китайської Huawei. Про це повідомляє Reuters.
Ці зусилля, зокрема, включають переведення висококваліфікованих менеджерів та інших співробітників мобільного підрозділу компанії в підрозділ, що займається мережевими технологіями.
«Потенційні клієнти звернули увагу на зусилля Samsung у перетворенні себе на провідного постачальника обладнання для 5G та подолання великого розриву з лідером ринку Huawei та промисловими гігантами Ericsson и Nokia», зазначає видання.
За словами галузевих джерел, зараз Samsung досягнула неабиякого прогресу в Європі. Наприклад, французька телекомунікаційна компанія Orange, яка є одним з провідних світових телекомунікаційних операторів та працює на 27 ринках, цього ринку проводитиме перші тести 5G у Франції на обладнанні Samsung. До цього компанія заявляла, що її провідним постачальником є Huawei.
Нагадаємо: під впливом США, які переконанні, що китайська Huawei становить загрозу для національної безпеки інших країн, від використання її обладнання на розгортання 5G мереж на своїх територіях відмовилась вже низка держав, серед яких Австралія, Нова Зеландія, Чехія та інші.
На початку лютого стало відомо, що Євросоюз розглядає можливість заборонити використання обладнання китайської Huawei для розбудови мереж 5G на території ЄС.
Huawei, в свою чергу, засудила США за спроби переконати країни Східної Європи відмовитися від її обладнання та назвала це «скоординованою політичною кампанією» проти неї.
Більше про те, чому США вважають Huawei загрозою та наполягають, щоб їхні союзники також відмовлялись від послуг та обладнання китайської компанії читайте в матеріалі Mind «Як США ламають Huawei: китайського техногіганта придушать «шпигунськими» санкціями».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].