Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
«Укрзалізниця» виступила проти кулуарного продажу її боргу Промінвестбанком

«Укрзалізниця» виступила проти кулуарного продажу її боргу Промінвестбанком

Компанія повідомила про спроби Промінвестбанку продати її кредитну заборгованість третім сторонам

«Укрзалізниця» виступила проти кулуарного продажу її боргу Промінвестбанком
Фото: УНІАН

«Укрзалізниця» виступила категорично проти будь-якого кулуарного продажу її боргу Промінвестбанком. Про це повідомила компанія на своєму сайті.

«Стало відомо про спроби Промінвестбанку, що належить російському «Внєшекономбанку», продати кредитну заборгованість АТ «Укрзалізниця» третім сторонам. Ми застерігаємо будь-яких потенційних покупців, що така транзакція несе суттєві серйозні ризики. Тому ми наполегливо рекомендуємо потенційним зацікавленим сторонам утриматися від такої транзакції», – сказано в повідомленні.

Компанія додала, що сьогодні статус її позик, отриманих у 2011 році, перебуває на розгляді в різних судових інстанціях України, що може значно вплинути на визначення фактичної суми боргу.

«Укрзалізниця» також повідомила, що обслуговувала зазначену заборгованість до вересня 2017 року й послідовно докладала зусиль для врегулювання проблем і суперечок навколо цього боргу. Однак з того часу проходять судові процеси, спричинені агресивними діями Промінвестбанку, за якими вже були винесені деякі судові рішення.

Компанія зазначила, що Промінвестбанк є частиною російського державного банку «ВЭБ», щодо якого є чинними рішення українських судових інстанцій про замороження акцій та рухомого і нерухомого майна Промінвестбанку. Враховуючи стан відносин між Україною та країною-агресором та беручи до уваги санкції РНБО України щодо дочірніх компаній банків з російським державним капіталом, «Укрзалізниця» закликала потенційних покупців зазначеного боргу утриматися від будь-якої участі в цій транзакції.

Раніше Mind писав, що Fitch підвищив у листопаді 2018 року рейтинги «Укрзалізниці» до рівня «B-», прогноз «стабільний».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті