Amazon планує до 2030 року реалізовувати половину своїх доставок у «зеленому» режимі

Amazon планує до 2030 року реалізовувати половину своїх доставок у «зеленому» режимі

Компанія визнає, що реалізація її наміру здійснювати поставки без викидів вуглекислого газу буде непростою, але готова над цим працювати

Amazon планує до 2030 року реалізовувати половину своїх доставок у «зеленому» режимі
фото blog.aboutamazon.com

Amazon планує до 2030 року половину всіх своїх поставок реалізовувати, використовуючи енергію з відновлювальних джерел та без викидів вуглекислого газу. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Багато компанії ІТ-ринку, серед яких і Amazon, мають довгострокову мету повністю перейти на використання «зеленої» енергії. Зокрема, корпорація уже зробила низку кроків задля досягнення своєї кінцевої цілі, наприклад, вона використовує пакування з перероблених матеріалів, користується електромобілями та дронами, запускає сонячні та вітрові електростанції, вкладає кошти в кругову економіку за допомогою фонду Closed Loop тощо. Над розробкою «зелених» технологій в Amazon працює понад 200 вчених, інженерів та проектувальників.

Проект із реалізації 50% усіх товарів у «зеленому» режимі в компанії отримав назву Shipment Zero.

В Amazon визнають, що досягти поставленої цілі буде непросто, хоча б з огляду на те, що транспорт (авто, літаки) є далеко не екологічним.  Компанія заявила, що задля відслідковування свого прогресу у цьому питанні вона наприкінці року прозвітує про «загальний вуглеродний слід» Amazon, а також про пов'язані із ним цілі та програми. Також Amazon тісно співпрацюватиме зі своїми партнерами.

«За цим останнім масштабним проектом стоїть розробка передової наукової моделі, яка дозволить скласти ретельну карту нашого вуглеродного сліду, щоб надати нашим бізнес-командам детальну інформацію, яка допоможе їм визначити способи скорочення використання вуглероду», – зазначається в повідомленні.  

Нагадаємо: у жовтні минулого року Amazon повідомила, що запустила найбільшу вітряну ферму, яка щорічно вироблятиме 1 млн МВт*год «чистої» енергії.

Як повідомлялось, компанія Google наразі є найбільшим споживачем «зеленої» енергії та споживає її більше, ніж Amazon, Microsoft та Apple разом узяті. Це коштувало компанії понад $3 млрд інвестицій в сегмент відновлюваної енергетики.

Влітку минулого року південнокорейська Samsung заявила, що до 2020 року повністю перейде на поновні джерела енергії на своїх заводах, виробничих об’єктах та офісних приміщеннях в Європі, США та Китаї. 

Хочете навчитись інвестувати з розумом? Тоді Mind та KMBS запрошують вас на Investclub «Як змусити гроші працювати на вас», що відбудеться 21 лютого. Будемо говорити про персональні інвестиції. Квитки за посиланням.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті