Укргазбанк скоротив термін видачі банківської гарантії МСБ для участі у тендерах на Prozorro до 1 дня

Укргазбанк скоротив термін видачі банківської гарантії МСБ для участі у тендерах на Prozorro до 1 дня

На здійснення однієї операції передбачений ліміт на суму до 50 000 грн, за кількома операціями – до 300 000 грн

Укргазбанк скоротив термін видачі банківської гарантії МСБ для участі у тендерах на Prozorro до 1 дня
Фото: Shutterstock

Державний Укргазбанк скоротив термін видачі банківської гарантії клієнтам малого та середнього бізнесу (МСБ), що беруть участь у відкритих тендерних чи конкурсних торгах системи Prozorro, з 3-5 днів до 1 дня, йдеться у повідомленні на сайті державної фінустанови.

«Тож, якщо раніше на оформлення такої гарантії потребувало 3-5 днів, віднині жодних довготривалих перевірок – менеджер МСБ повідомить клієнтові рішення усього за 4 години після звернення. Термін видачі гарантії – 1 день. Забезпечення для цього не вимагається», – повідомляє прес-служба Укргазбанку.

Процес оформлення експрес-гарантій було скорочено шляхом спрощення процедури перевірки клієнта, який тепер зможе самостійно заповнити документи онлайн разом зі співробітником банку.

Крім того, додатково пришвидшити процедуру може й сам клієнт. Для цього на сайті Укргазбанку в електронному форматі розміщений публічний договір, який можна завчасно заповнити, роздрукувати та надати менеджерові вже у відділенні банку. Гарантії Банк надає як у електронному вигляді з електронним цифровим підписом (ЕЦП), так і у паперовому, залежно від вимог документації торгів.

На здійснення однієї операції передбачений ліміт на суму до 50 000 грн. Одночасно діяти можуть операції не більше, ніж на 300 000 грн.

Сьогодні згідно з українським законодавством для участі у державних тендерних торгах відповідно до умов тендерної документації необхідно обов’язково мати гарантію від банку, проте деякі організатори торгів вимагають гарантію саме від банку, мажоритарним акціонером якого є держава Україна (понад 75% капіталу).

Укргазбанк наразі перший та єдиний державний банк, що впроваджує послугу експрес-гарантії без забезпечення.

Нагадаємо: минулого року всі чотири державні банки отримали прибуток 13,5 млрд грн. У свою чергу, Укргазбанк за підсумками 2018 року отримав 766 млн грн прибутку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті