Google купує стартап Alooma для розширення хмарного бізнесу
Це злиття дасть змогу Google підвищити свою конкурентність поруч із Amazon і Microsoft

Компанія Google оголосила про намір придбати каліфорнійський стартап Alooma, який допомагає компаніям перемістити їх розрізнені інформаційні активи в єдине хмарне сховище.
Мета цієї покупки для Google – покращити свої позиції в рамках конкуренції з Amazon і Microsoft в сфері хмарних технологій.
У складі Google Alooma буде забезпечувати автоматичну міграцію даних в Google Cloud для використання з сервісами аналітики, безпеки, штучного інтелекту і машинного навчання.
Після завершення злиття з Alooma нові замовники зможуть переміщувати дані тільки в Google Cloud.
Додаткова привабливість Alooma для Google обумовлена досвідом підтримки як корпоративних, так і відкритих баз даних, а також зростанням присутності стартапу в Ізраїлі.
При цьому фінансові деталі угоди не розкриваються, проте аналітики оцінюють її в $200 млн. За час свого існування з 2013 року стартап залучив $14,7 млн інвестицій. Серед клієнтів стартапу – Sony, Nextel, The New York Times, Publicis, OkCupid та ін.
Відзначимо, що Google поки відстає від конкурентів в напрямку хмарних технологій, і частка його бізнесу Google Cloud на швидко зростаючому ринку хмарних технологій становить 8,5% (за даними на кінець 2018 року), в той час як Amazon Web Services і Microsoft Azure мають частки в 31,7% і 16,8% відповідно.
За матеріалами FinAM, Компьютерное обозрение
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].