Індія повністю підтримує Huawei в її суперечці із США
Уряд країни не має жодних претензій до китайського виробника телекомунікаційного обладнання

Китайський ринок смартфонів, який є найбільшим у світі, наразі дуже перевантажений, тому великі виробники починають заглядатись на інші країни. Індія є другим за величиною ринкою і компанія Xiaomi, швидко зорієнтувавшись, його завоювала і стала найпопулярнішим виробником смартфонів в країні, посунувши з першого місця південнокорейську Samsung.
Як повідомляє Gizchina, компанія Huawei також не втрачає шансу посилити свої позиції на індійському ринку, особливо з огляду на низку проблем, яку компанію спіткали в деяких країнах.
Зазначається, що китайський виробник наразі активно укладає контракти на поставку обладнання 5G в Індію.
Генеральний директор Huawei в Індії Джкй Чен сказав, що хоча в деяких країнах існують так звані безпекові проблеми з продукцією компанії, індійська влада дуже підтримує китайського виробника.
«У всіх моїх контактах з урядом Індії ніхто ніколи не казав, що у нашої продукції є проблеми. Усі вони кажуть, що розуміють Huawei… ніхто ніколи мені не казав, що наші продукти є небезпечними або непридатною для використання», – сказав він.
Huawei також розповіла, що має інвестиційні плани щодо Індії. Компанія планує вкласти значні кошти у відкриття в країні нових лабораторій, які зокрема допомагатимуть розвивати екосистему 5G.
«Ми не хочемо пропустити індійський ринок, ми повинні встановити тут найновіші технології», – долав Чен.
Huawei є найбільшим виробником телекомунікаційного обладнання у світі, але протягом останніх місяців уряд США, який закликає своїх союзників відмовитись від використання її мережевого обладнання для розгортання 5G, кинув китайській компанії виклик.
Більше про протистояння США та китайської компанії можна дізнатись із матеріалу Mind «Як США ламають Huawei: китайського техногіганта придушать «шпигунськими» санкціями».
Нагадаємо: окрім Індії, також Італія та Німеччина повідомили, що не збираються відмовлятись від послуг та обладнання Huawei. Хоча міністр внутрішніх справ ФРН Хорст Зеєхофер заявив, що має намір змінити закон про телекомунікації, щоб посилити контроль над усіма закордонними компаніями, в тому числі і Huawei, які братимуть участь у розгортанні систем 5G.
Як повідомлялось, на початку лютого стало відомо, що Євросоюз розглядає можливість заборонити використання обладнання китайської Huawei для розбудови мереж 5G на території ЄС.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].