Захворіло у світі
6,318,040
Померло у світі
376,885
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
ДТЕК Ахметова подав позов проти виробника смартфонів BlackBerry

ДТЕК Ахметова подав позов проти виробника смартфонів BlackBerry

ДТЕК звинуватив канадську корпорацію BlackBerry у використанні його бренду

ДТЕК Ахметова подав позов проти виробника смартфонів BlackBerry
Фото: www.blackberry.ua

Енергетичний гігант Ріната Ахметова ДТЕК (англ. DTEK) подав позов до суду проти канадського виробника смартфонів BlackBerry, звинувативши його у використанні бренду енергохолдингу. Про це пише Liga.net.

Заяву подано до Господарського суду Чернігівської області 1 лютого. Разом із BlackBerry відповідачем у цій справі виступає ФОП Антоненко Олександр.

Згідно з матеріалами справи, ДТЕК вимагає від BlackBerry припинити використання усіма доступними способами (експорт, імпорт, зберігання, пропонування для продажу, продаж, реалізація, рекламування) товарів з нанесеними на них позначеннями «DTEK» на території України.

Від ФОП Антоненка Олександра ДТЕК вимагає вилучити з обороту і знищити весь наявний у нього товар на складі та на вітринах магазинів – мобільні телефони, чохли, аксесуари, на яких міститься позначення «DTEK».

Компанія Ахметова звинувачує BlackBerry у порушенні прав інтелектуальної власності ТМ згідно свідоцтва № 166794 шляхом використання без отримання дозволу знака для товарів і послуг «DTEK» у назві смартфонів BlackBerry DTEK50 і BlackBerry DTEK60. У компанії вважають, що вони є схожими із зареєстрованим знаком «D.TEK» настільки, що їх можна сплутати.

Крім цього, у реєстраційних документа бренду «D.TEK» в Україні зазначено, що дія цієї ТМ поширюється, серед іншого, і на 9-й клас, під яким зазвичай проходять різні гаджети.

Відповідно до реєстру «Укрпатенту», у BlackBerry в Україні немає зареєстрованого бренду DTEK або DTEK 50/60.

При зверненні до міжнародної реєстрації брендів з'ясувалося, що у BlackBerry є зареєстровані бренди DTEK і DTEK 50 на 9-й клас товарів і послуг. Проте в українського енергохолдингу реєстрація цього бренду (зокрема, і на 9-й клас) виконана на три роки раніше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті