Трамп закликав американські компанії самостійно працювати над 5G та 6G
Президент США наполягає, що це треба зробити якомога швидше і своїми силами

Президент США Дональд Трамп заявив, що американські компанії повинні розгорнути мережі 5G та навіть 6G у країні якомога швидше і без сторонньої допомоги. Про це повідомляє Gizchina.
«Я хочу, щоб технології 5G і навіть 6G з'явилися в Сполучених Штатах якомога швидше. Вони швидші і розумні, ніж сучасні мережі. Американські компанії повинні активізувати свої зусилля або залишитися позаду. Немає ніяких причин, за якими ми повинні відставати від того, що є майбутнім. Я хочу, щоб Сполучені Штати здобули перемогу через конкуренцію, а не завдяки блокуванню більш передових технології. Ми завжди повинні бути лідером у всьому, що ми робимо, особливо коли йдеться про дуже захоплюючий світ технологій!», – написав американський лідер у Twitter.
I want 5G, and even 6G, technology in the United States as soon as possible. It is far more powerful, faster, and smarter than the current standard. American companies must step up their efforts, or get left behind. There is no reason that we should be lagging behind on.........
– Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 21 февраля 2019 г.
....something that is so obviously the future. I want the United States to win through competition, not by blocking out currently more advanced technologies. We must always be the leader in everything we do, especially when it comes to the very exciting world of technology!
– Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 21 февраля 2019 г.
Видання зазначає, що швидкість мережі п’ятого покоління у 20 разів перевищуватиме швидкість 4G. Це дозволить створювати новий бізнес та сервіси, та дасть більше можливостей для існуючих сегментів, як наприклад відеостримінгу. Щодо 6G, то незважаючи на деякі внутрішні переговори про початок розробки цієї технології, на сьогоднішній день не існує жодних стандартів мережі шостого покоління і ще занадто рано говорити про це.
Трамп також заявив, що незабаром підпише наказ, який зборонить американським компаніям використовувати мережеве обладнання, вироблене в Китаї. Він хоче, щоб компанії із США розробляли і випускали власне телекомунікаційне обладнання, щоб бути конкурентоздатними у цьому бізнесі.
Наразі лідером у сегменті телекомунікаційного обладнання є Huawei, за якою йдуть Nokia, Ericsson і ZTE.
Більше про відносини США із китайською Huawei можна прочитати в матеріалі Mind ««Як США ламають Huawei: китайського техногіганта придушать «шпигунськими» санкціями».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].