Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Сьогодні останній день розмитнення «євроблях» зі сплатою половини акцизу

Сьогодні останній день розмитнення «євроблях» зі сплатою половини акцизу

До 23:59 сьогоднішнього дня – останній шанс розмитнити імпортовані авто на пільгових умовах

Сьогодні останній день розмитнення «євроблях» зі сплатою половини акцизу
Фото: Pixybay

Сьогодні в Україні добігає кінця пільговий період розмитнення авто на єврономерах. 

Сьогодні до 23:59 – останній шанс розмитнити імпортовані авто зі сплатою половини акцизу. Такі умови поширені на розмитнення однією людиною однієї машини, ввезеної з-за кордону.

В цей день столичні підрозділи митниці працюватимуть цілодобово

«22 лютого – в останній день дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів – всі відділи митного оформлення митниць ДФС працюватимуть в цілодобовому режимі. Завдяки своєчасному інформуванню громадян-власників автівок на європейській реєстрації, ажіотажу на пунктах пропуску не фіксується. Черги наразі відсутні, оформлення чекають 225 транспортних засобів», – повідомили в ДФС.

У відомстві додали, що з початку дії пільгового періоду для розмитнення авто (25.11.2018) станом на 20 лютого 2019 року митницями ДФС оформлено 204 700 транспортних засобів, сплачено майже 12,8 млрд грн. 

Всі надходження від розмитнення автомобілів на «єврономерах» спрямовують до Пенсійного фонду України та використають на соціальні та пенсійні виплати. Про це розповів в.о. заступника Голови ДФС Віктор Кривіцький.

Нагадаємо, 25 листопада набули чинності закони № 8487 та № 8488 про акцизи на легкові автомобілі, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням автомобілів на іноземній реєстрації.

Ще протягом трьох місяців можна буде сплатити штраф 8500 грн, щоб закрити режим транзиту та перейти до оформлення авто в режимі імпорту. При цьому власників авто на єврономерах не будуть притягувати до відповідальності за прострочення режиму тимчасового ввезення або транзиту, ухилення від сплати митних платежів. Після 23 травня цього року, при перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, громадянам загрожує штраф у розмірі 170 000 грн або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті