Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
General Electric завершила злиття свого транспортного бізнесу з Wabtec

General Electric завершила злиття свого транспортного бізнесу з Wabtec

Очікується, що нова спільна компанія в 2019 отримає понад $8 млрд прибутків

General Electric завершила злиття свого транспортного бізнесу з Wabtec
фото www.ge.com

Компанія General Electric оголосила, що завершила процес виокремлення та злиття свого транспортного бізнесу з Wabtec Corporation. Про це йдеться на сайті GE.

GE отримала приблизно $ 2,9 млрд готівкою, а також звичайні неголосуючі конвертовані привілейовані акції, які представляють 24,9% економічної долі.

Об’єднана компанія, прибуток якої в 2019 році має скласти понад $8 млрд, має близько 27 000 працівників в 50 країнах.

«Ця угода вигідна для акціонерів GE, які купують акції в організації, що знаходиться на передовому краї інновацій в транспортній сфері, вигідна і для самої GE, оскільки ми працюємо над зміцненням нашого балансу. А також вигідна і для Wabtec, яка тепер має сильний і різноманітний бізнес для обслуговування клієнтів, – заявив голова правління GE Лоуренс Калп та додав, що обидві команди наполегливо працювали, щоб завершити цю угоду. 

Реймонд Бетлер, президент Wabtec, сказав, що угода була унікальною можливістю сконцентрувати майже чотири століття колективного досвіду для створення технологічно просунутого лідера з взаємодоповнюючими можливостями для просування продукції та покращення її якості.

Wabtec є світовим постачальником устаткування і системних послуг для транзитних і вантажних залізничних перевезень. Через свої дочірні компанії компанія виробляє широкий асортимент продукції для локомотивів, вантажних вагонів і пасажирських транзитних транспортних засобів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті