Французька Engie припинить свою діяльність у 20 країнах через «зелену» енергетику

Французька Engie припинить свою діяльність у 20 країнах через «зелену» енергетику

Компанія планує інвестувати в свою діяльність 11-12 млрд євро, з яких левова частка піде на відновлювальні технології

Французька Engie припинить свою діяльність у 20 країнах через «зелену» енергетику
фото Shutterstock

Французька енергетична компанія Engie оголосила, що має намір зосередитися на відновлюваних джерелах енергії. У зв’язку з новою стратегією вона покине близько 20 країн за 3 роки і сфокусується на нових ринках в Південно-Східній Азії і Африці, пише Financial Times.

Engie хоче в найближчі 3 роки поступово позбуватися традиційних енергоактивів, в основному пов'язаних з вугіллям і найбільше залежних від коливання цін.

Натомість у галузі відновлюваних джерел енергії будуть реалізовані 50% нових проектів, призначених для конкретних клієнтів.

Компанія має намір стати провідним корпоративним постачальником PPA (профільні угоди про покупку електроенергії), збільшити свої потужності до 9 ГВт до 2021 року і розробляти складні технології, потрібні в сонячній і вітровій енергетиці.

Engie планує інвестувати приблизно 11-12 млрд євро в свій розвиток в 2019-2021 рр., включаючи розвиток відновлюваних джерел енергії.

У компанії працюють 150 тисяч співробітників в 70 країнах світу. Оборот в 2018 році перевищив 60,6 млрд євро. У 2018 році Engie підтвердила виплату дивідендів в розмірі 0,75 євро на акцію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію