Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Facebook запустить власну криптовалюту stablecoin

Facebook запустить власну криптовалюту stablecoin

Тепер користувачі WhatsApp зможуть відправляти електронні перекази по всьому світу

Facebook запустить власну криптовалюту stablecoin
фото DR

Facebook інтегрує власну криптовалюту stablecoin в месенджер WhatsApp, який належить компанії. Про це повідомляє The New York Times з посиланням на п'ять анонімних джерел.

Криптовалюта стане прямим конкурентом для цифрової валюти Gram, яку Telegram обіцяв запустити в березні 2019 року. При цьому в Facebook явна перевага – її проект здатний охопити 2,7 млрд чоловік (з урахуванням інтеграції з Instagram і Messenger), тоді як у Telegram близько 200 млн користувачів.

Після інтеграції користувачі WhatsApp зможуть відправляти миттєві електронні перекази друзям і родичам по всьому світу.

Головна перевага криптовалюти Facebook – прив'язка до долара. Тоді як Gram від Telegram і MobileCoin від месенджера Signal не будуть прив'язані до звичайних грошей, тому можуть бути нестійкі.

Розробка stablecoin на фінальній стадії: криптовалютна група Facebook вже провела переговори з кількома криптобіржами про початок продажів токена. Одак сама Facebook офіційно про запуск цифрової валюти поки що не повідомляла.

За інформацією NYT, токен для WhatsApp представлять в першій половині 2019 року. Раніше за інших криптовалюта в WhatsApp з'явиться на індійському ринку – там додатком користуються понад 200 млн осіб.

Нагадаємо, у 2018 році засновник Telegram Павло Дуров залучив у інвесторів $1,7 млрд на розробку блокчейн-платформи TON, яку планують запустити в березні 2019 року. На базі платформи буде запущена власна криптовалюта проекту під назвою Gram.

Signal в тому ж році залучив $30 млн на створення своєї криптовалюти.

За матеріалами The Bell

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті