Amazon запустить мережу продуктових супермаркетів у США – ЗМІ

Amazon запустить мережу продуктових супермаркетів у США – ЗМІ

Новина стала вкрай тривожною для великих американських ритейлерів

Amazon запустить мережу продуктових супермаркетів у США – ЗМІ
фото Shutterstock

Американський гігант інтернет-торгівлі  Amazon планує відкрити власну мережу продуктових супермаркетів у США. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з планами компанії.

Перший супермаркет Amazon планує відкрити в Лос-Анджелесі наприкінці 2019 року, розповів один зі співрозмовників. Також ритейлер веде переговори про відкриття магазинів в Сан-Франциско, Сіетлі, Чикаго, Вашингтоні та Філадельфії і вже домовився про оренду кількох приміщень.

Крім того, Amazon вивчає можливість придбання регіональних торгових мереж, в які входять близько десятка магазинів, розповів один зі співрозмовників.

Джерела зазначають, що нові магазини не будуть безпосередньо конкурувати з мережею Whole Foods, яка спеціалізується на продажу органічних продуктів харчування без штучних консервантів і барвників і яку Amazon придбала за $13,7 млрд в 2017 році. За словами джерел, в новій мережі продукти будуть продаватися за нижчими цінами.

При цьому як будуть називатися нові магазини, невідомо. Чи стане в їх бренді використовуватися назва Amazon, поки що в компанії не коментують.

Нагадаємо,  на початку 2018 року ритейлер відкрив свій перший магазин Amazon Go без кас і продавців. Зараз мережа Amazon Go налічує десять торгових точок в Сан-Франциско, Чикаго і Сіетлі. Bloomberg стверджує, що компанія планує відкрити до трьох тисяч магазинів Amazon Go до 2021 року.

Після публікації WSJ акції великих американських торгових мереж показали падіння, зазначає Reuters. Вартість цінних паперів Walmart на закритті торгів 2 березня знизилася на 1,07%, мережа Kroger втратила 4,5% від своєї вартості. Акції Amazon зросли на 1,95%.

Нагадаємо, Amazon запустила тестову доставку товарів «під двері» за допомогою роботів.

Про те, чому жителі Нью-Йорка повстали проти того, щоб у їх місті відкрилася штаб-квартира Amazon – у матеріалі Mind «Вигнання Amazon: чи перемогли ньюйорківці в боротьбі з корпорацією».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті