Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
ПриватБанк зміцнив позиції у Рейтингу українських банків – 2019

ПриватБанк зміцнив позиції у Рейтингу українських банків – 2019

Банк додав у рейтингу за підсумками 2018 року і тепер має «стабільний рівень життєздатності»

ПриватБанк зміцнив позиції у Рейтингу українських банків – 2019
Фото: УНІАН

ПриватБанк піднявся у рейтингу стійкості українських банків за підсумками 2018 року і має «стабільний рівень життєздатності». Про це пише Mind у статті «Рейтинг українських банків – 2019».

Аналіз фінансових результатів показав, що ПриватБанк має позитивний платіжний баланс на ринку юридичних осіб. При більш детальному розгляді його результатів варто зважати на нараховані й не отримані проценти, сказано в статті.

На сьогоднішній день у ПриватБанку найбільший депозитний портфель фізичних осіб серед інших українських фінансових установ. У той же час він має позитивний баланс з урахуванням платежів за кредитами.

На міжбанківському ринку також портфель збалансований. ПриватБанк розраховується з НБУ за кредитами рефінансування, а отримує процентний заробіток за портфелем ОВДП. Хоча у ПриватБанку мінімальні доходи від торгівлі фінансовими інструментами, він має чистий комісійний дохід, якого вистачає на утримання компанії.

«У цілому банк має прекрасний результат за операційним прибутком. З іншого боку, це є демонстрація моделі сучасного інноваційного банку, який дозволяє розпоряджатися кредитним портфелем юридичних осіб, не звертаючи увагу на ризики неповернення, що за попередніх власників багато років були основними», – йдеться в матеріалі.

Більш детальний аналіз фінансового стану українських банків за результатами 2018 року – в статті Рейтинг українських банків – 2019.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті