«Укрзалізниця» оголосить тендер на закупівлю вагонів до кінця березня

«Укрзалізниця» оголосить тендер на закупівлю вагонів до кінця березня

Закупівлю на загальну суму $150 млн буде здійснено в рамках спільного з ЄБРР проекту з оновлення рухомого складу

«Укрзалізниця» оголосить тендер на закупівлю вагонів до кінця березня
Фото: pixabay.com

АТ «Укрзалізниця» планує в березні 2019 року провести міжнародні конкурсні торги для закупівлі вагонів на загальну суму $150 млн в рамках спільного з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) проекту з оновлення рухомого складу, передає видання «Порти України» із посиланням на прес-службу держперевізника.

«На торги компанія буде виставляти значну кількість лотів, це буде стимулювати конкуренцію і сприяти залученню широкого кола учасників. Тендер плануємо оголосити вже в кінці березня», – повідомив директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики «Укрзалізниці» Антон Саболевській під час робочої зустрічі в офісі ЄБРР.

Він також повідомив, що зараз здійснюються заходи для прискорення реалізації проекту з модернізації залізничного напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка, вартість якого без урахування ПДВ становить близько 350 млн євро з часткою фінансування ЄБРР – 150 млн євро.

Як зазначається, наразі «Укрзалізниця» проводить відкриті міжнародні торги з відбору FIDIC-інженера для здійснення технічного нагляду і підрядника для виконання робіт разом з підготовкою відповідної тендерної документації.

ЄБРР і «Укрзалізниця» в листопаді 2018 року підписали довгострокову кредитну угоду про виділення банком $150 млн на придбання нових вантажних піввагонів. На виділені кошти планується придбання до 6500 нових відкритих вантажних піввагонів загального призначення.

Для управління парком вантажних вагонів «Укрзалізниця» створила дочірню компанію UZ Cargo Wagon. За словами в.о. голови правління УЗ Євгена Кравцова, це дозволить встановлювати реальні ринкові тарифи на вантажні перевезення. Керівником компанії призначений Андрій Мірошніков, який також є заступником директора філії «Центр транспортної логістики» ПАТ «Укрзалізниця».

Станом на 1 вересня 2018 року в робочому парку «Укрзалізниці» знаходилося 61 000 вантажних вагонів, в тому числі близько 28 000 напіввагонів, 10 300 зерновозів, майже 3 000 фітингових платформ і інший спеціальний рухомий склад.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло