Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Facebook не зберігатиме персональні дані в країнах, де порушуються права людини – Цукерберг

Facebook не зберігатиме персональні дані в країнах, де порушуються права людини – Цукерберг

Компанія взялася за новий підхід до конфіденційності інформації

Facebook не зберігатиме персональні дані в країнах, де порушуються права людини – Цукерберг
Марк Цукерберг
фото www.facebook.com/zuck

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг опублікував заяву, у якій розповів про новий підхід до конфіденційності інформації своїх користувачів.

Соціальна мережа та сервіси, які їй належать, Instagram и WhatsApp, відмовляться зберігати конфіденційні дані в країнах, де порушуються права людини, навіть не зважаючи на те, що це може призвести «до їхнього блокування в деяких країнах або неможливості вийти на нові ринки».

«Люди мають знати, що ми не будемо зберігати конфіденційні дані в країнах із непереконливим послужним списком в сфері прав людини, таких як право на особисте життя і свободу висловлювання думок, щоб захистити дані від несанкціонованого доступу», – зазначив Цукерберг.

Крім того, компанія повідомила, що планує дозволити користувачам встановлювати термін зберігання повідомлень та іншої особистої інформації. Таким чином, Messenger і WhatsApp стануть більш приватними. Він наголосив, що Facebook не зберігатиме повідомлення або історії користувачів «довше, ніж це необхідно, або довше, ніж люди цього хочуть».

«За останні 15 років Facebook та Instagram допомогли людям спілкуватися з друзями. Але люди все частіше хочуть спілкуватися в приватному порядку в цифровому еквіваленті вітальні. Коли я думаю про майбутнє інтернету, мені здається, що комунікаційні платформи, орієнтовані на конфіденційність, стануть більш важливими, ніж сьогоднішні відкриті платформи», – зазначив Цукерберг.

Він визнав, що за останні роки соціальна мережа заробила собі не надто гарну репутацію щодо турботи про збереження персональних даних, тому Цукерберг має намір перетворити платформу на таку, що матиме цілу низку послуг, захищених надійними налаштуваннями приватності, зокрема це стосується листування, дзвінків, відеочатів та здійснення платежів .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті