Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
У школах Нью-Йорка введуть «понеділки без м'яса»

У школах Нью-Йорка введуть «понеділки без м'яса»

В мерії міста вважають, що скорочення споживання м'яса піде на користь і людям, і екології

У школах Нью-Йорка введуть «понеділки без м'яса»
фото pixabay.com

Учні нью-йоркських шкіл відтепер не їстимуть мʼяса по понеділках. Програму, яка раніше почала діяти в кількох школах Брукліна, поширять на весь мегаполіс, повідомляє Голос Америки.

Загальна кількість школярів у Нью-Йорку становить 1,1 млн. З вересня цього року всі вони один день на тиждень будуть їсти в шкільних їдальнях виключно вегетаріанську їжу.

Про акцію «Понеділки без м'яса» оголосив мер міста Білл де Блазіо.

«Незначне зменшення споживання м'яса призведе до покращення здоров'я жителів Нью-Йорка і скорочення викидів парникових газів», – заявив де Блазіо.

Рік тому ця програма почалася в 15 бруклінських школах – діти їли вегетаріанські сніданки й обіди по понеділках. Тепер програма  охопить всі школи міста.

«Зниження потягу до м'яса – це один із найдієвіших способів, за допомогою яких люди можуть зменшити свій вплив на навколишнє середовище», – заявив Марк Чамберс, директор мерії Нью-Йорка з питань сталого розвитку.

При цьому зазначається, що інші міста також не проти підключитися до ініціативи. Сотні державних шкіл у Сан-Франциско та інших юрисдикціях Каліфорнії вже пропонують своїм учням «понеділки без м'яса».

Новий законопроект, внесений демократами в Каліфорнії, навіть пропонує надавати учням можливість їсти веганські стравами.

Про відмову жителів Нью-Йорка від будівництва у них штаб квартири Amazon, що вилилося в резонанс світового масштабу – в матеріалі Mind «Вигнання Amazon: чи перемогли ньюйорківці в боротьбі з корпорацією».

Між тим американський стартап Impossible Foods представив котлети зі штучного м’яса, які незабаром зможуть замінити справжнє м'ясо.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті