«Альфа Страхування» застрахувала співробітників «Метінвесту» Ахметова більш ніж на 3 млрд грн

«Альфа Страхування» застрахувала співробітників «Метінвесту» Ахметова більш ніж на 3 млрд грн

Програма добровільного медичного страхування розрахована на 2019-2020 роки

«Альфа Страхування» застрахувала співробітників «Метінвесту» Ахметова більш ніж на 3 млрд грн
Фото: metinvestholding

За період січень-лютий 2019 набрали чинності договори СК «Альфа Страхування» з добровільного медичного страхування (ДМС) співробітників підприємств групи «Метінвест» на 2019-2020 роки, йдеться у повідомленні на сайті страховика.

Страхова сума за всіма договорами перевищує 3,07 млрд грн.

ВЗгідно з умовами договорів, комплексне обслуговування за програмами ДМС передбачає амбулаторно-поліклінічну допомогу, медикаментозне забезпечення, екстрену швидку і невідкладну допомогу, стаціонарне лікування, а також інші послуги в більш ніж 1 500 клініках по всій Україні. Важливо відзначити, що страховий пакет оформляється на кожного штатного співробітника компанії з першого дня роботи. При цьому, у співробітників є можливість придбати медичну страховку для близьких родичів по спеціальних, пільгових тарифів.

Усі застраховані по ДМС, при необхідності, можуть обслуговуватися в різних клініках Києва та України, в залежності від програми страхування, по якій вони застраховані. Кваліфіковані лікарі-координатори надають консультації в режимі 24/7, 365 днів у році.

«Метінвест» – вертикально-інтегрована група з видобувних і металургійних підприємств, які розташовані, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Основними акціонерами «Метінвесту» є «СКМ» (71,24%) і «Смарт-холдинг» (23,76%), які спільно керують компанією.

Приватне акціонерне товариство «СК «Альфа Страхування» (Україна) засновано в червні 2000 року, входить в приватну інвестиційну холдингову компанію ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом в Люксембурзі.

«Альфа Страхування» має 25 ліцензій. Входить в топ-10 страховиків України в сегменті ДМС. Обслуговує за програмами ДМС понад 135 000 застрахованих.

СК «Альфа Страхування» присвоєно рейтинг фінансової стійкості за національною рейтинговою шкалою на рівні uaAA + (дуже висока фінансова стійкість) експертами РА «Стандарт-рейтинг» і РА «Експерт-Рейтинг».

Нагадаємо, що Рінат Ахметов, який володіє пакетом акцій гірничо-металургійної компанії Metinvest Group, лише за січень став багатшим на $830 млн, його статки склали $6,04 млрд, за версією Forbes і він, як і раніше, залішається найбагатшим громадянином України. 

Про досвід міноритарного акціонера ПрАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» (ЦГЗК, м. Кривий Ріг), яке належить групі «Метінвест» Ріната Ахметова, щодо невиплати акціонерам 13,5 млн грн, читайте у колонці автора Mind Інни Коваль.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті