ДП «СЕТАМ» через OpenMarketLand провів 500 земельних торгів на 40 млн грн

ДП «СЕТАМ» через OpenMarketLand провів 500 земельних торгів на 40 млн грн

Завдяки конкуренції, яка спріяла зростанню ціни на торгах, громади отримали додатково 26,1 млн грн

ДП «СЕТАМ» через OpenMarketLand провів 500 земельних торгів на 40 млн грн
Фото: Shutterstock

Державне підприємство «СЕТАМ» на майданчику OpenMarketLand провело понад 500 електронних торгів прав оренди на землю, в результаті яких отримано 40,6 млн грн, повідомила прес-служба держпідприємства.

Як зазначається, загальна кількість успішних проведених аукціонів – 503. Загальна стартова сума продажу – 14 509 426,85 грн. Загальна сума продажу – 40 679 963,96 грн. Середній приріст склав 180%.

«Високий ступінь зручності, широке коло учасників та зручність стимулюють велику увагу до наших аукціонів. А потужна конкуренція серед претендентів стимулює зростання ціни. Завдяки цьому громади отримали додатково 26,1 млн грн», – наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Як нагадують у держпідприємстві, восени 2018 року Державне підприємство «СЕТАМ» та Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру презентували пілотний проект впровадження електронних земельних торгів.

За розрахунками уряду, зростання надходжень до місцевих бюджетів від передачі державної землі в оренду вже за півтора року перевищить 1 млрд грн.

OpenMarket (ДП «СЕТАМ») реалізує майно через мережу Інтернет і працює на всій території України з 2014 року.

Нагадаємо: ДП «СЕТАМ» міністерства юстиції з початку запуску проекту в середині вересня 2018 року провело через платформу OpenMarketLand понад 300 електронних торгів прав оренди на землю і в результаті отримав 32,3 млн грн.

Як писав Mind, Білозерська ОТГ Черкаської області першою в Україні почала продаж прав оренди на землю через OpenMarketLand.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті