Новий спортивний торгово-розважальний центр Spartak відкрили у Львові

Новий спортивний торгово-розважальний центр Spartak відкрили у Львові

Загальна полоща першої черги СТРЦ – 23 000 кв. м, заповнюваність комплексу – 92%

Новий спортивний торгово-розважальний центр Spartak відкрили у Львові
Фото: СТРЦ Spartak

Спортивний торгово-розважальний центр (СТРЦ) Spartak сьогодні відкрили у Львові. Про це повідомила Mind компанія JLL, яка виступила ексклюзивним консультантом девелопера проекту – «Львівбудмакс-Інвесту»,

Комплекс загальною площею 23 000 кв.м запущений в заявлений термін.

Компанія повідомила, що заповнюваність торгових площ об'єкта до моменту відкриття перевищила 92%. Враховуючи високий попит з боку орендарів, партнери анонсували початок будівництва 2-ї черги комплексу, завдяки якій орендована площа торгового центру складе майже 40 000 кв. м.

Якірні орендарі 1-ї черги СТРЦ Spartak – мережа продуктових супермаркетів «Сільпо», 7-зальний кінотеатр Multiplex, а також спорткомплекс Sportlife площею понад 6800 кв. м з басейном олімпійського стандарту.

Торгова галерея представлена найбільшим у Львові магазином fashion-бренда SinSay, мультиканальним ритейлером побутової техніки та електроніки Comfy, хобі-маркетом і розважальним центром Akvarel N, а також дитячим супермаркетом «Антошка».

Директор компанії «Львівбудмакс-Інвест» Орест Макогоненко запросив жителів Львова та гостей міста оцінити концепцію СТРЦ, яка об'єднала в одному комплексі спорт і шопінг.

«Ми не хочемо зупинятися на досягнутому і продовжимо розвивати проект, який в перспективі перетвориться в масштабний багатофункціональний комплекс. Ми вже почали реалізацію 2-ї черги, яка об'єднає якісний ритейл, розваги, сучасні офіси, а також новий центр тяжіння – велику мультифункціональну льодову арену площею понад 4 тис. Кв. м. Відкриття 2-ї черги Spartak заплановано до 2022 року», – сказав він.

Зона сучасного фуд-корту об'єднала авторські ресторанні концепції, кіоски-гурме і інші гастрономічні проекти. Оператори цієї зони – паназійська заклад NOA, піцерія La Familia, м'ясний ресторан the М'ясо, ресторани здорового харчування Tomatina, Avocado і Power Food, кафе Kavoteka, а також формати express або to-go: Express Buffet, Uno Pinsa, «Львівські круасани».

Додамо, що СТРЦ Spartak розташований в одному з найбільших і густонаселених районів Львова – Шевченківському, на головній магістралі – вулиці Гетьмана Мазепи, в 5 хвилинах їзди від центру міста.

Раніше Mind писав, що у Львові мобільні оператори запустили послугу SMS-оплати в транспорті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті