Відсьогодні аеропорт Ужгород відновив прийом регулярних рейсів

Відсьогодні аеропорт Ужгород відновив прийом регулярних рейсів

Перший рейс було прийнято з Києва

Відсьогодні аеропорт Ужгород відновив прийом регулярних рейсів
Фото: Shutterstock

Міжнародний аеропорт Ужгород (Закарпатська область) після тривалого періоду тиші в п'ятницю відновив прийом регулярних рейсів, першим з яких став авіарейс Київ-Ужгород.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook президент України Петро Порошенко

«Перший маленький крок для розвитку туризму у Закарпатті зроблений! Сьогодні в Ужгороді зустріли відновлений регулярний рейс Київ-Ужгород. Аеропорт в Ужгороді запрацював», – написав Порошенко.

Перший маленький крок для розвитку туризму у Закарпатті зроблений! Сьогодні в Ужгороді зустріли відновлений регулярний...

Опубликовано Петро Порошенко Пятница, 15 марта 2019 г.

Наразі, сайт аеропорту та його сторінка у соцмережах не працює. Відстежувати рейси можна за загальними он-лайн табло, доступними в мережі інтернет.

Відновлення роботи аеропорту Порошенко анонсував ще на початку березня 2019 року у Twitter.

Авіакомпанія «Мотор Січ» раз на тиждень буде здійснювати рейс сполученням «Київ-Львів-Ужгород».

Міжнародний аеропорт Ужгород – єдиний на Закарпатті аеропорт припинив роботу у лютому 2016 року, коли Державіаслужба призупинила дію його сертифіката на обслуговування пасажирських авіарейсів у зв’язку з виявленими порушеннями правил безпеки.

Специфікою ужгородського аеропорту є те, що літаки злітають і заходять на посадку через повітряний простір сусідньої держави, Словаччини, і про вирішення проблеми із диспетчерським супроводом при злеті та посадці літаків треба домовлятися на міждержавному рівні.

Нагадаємо: наприкінці 2017 року турецький туроператор «Calypso Tour Ua» зацікавився аеропортом Ужгород і планував вже з 2018 року відкрити авіасполучення між Ужгородом і Анталією. 

Про те, за яких умов авіакомпаніям стане цікаво розвивати напрям внутрішніх первезень, читайте у матеріалі Mind «Літати не шкідливо: чи є перспективи у внутрішніх авіаперевезень».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті