Кличко: понад 70 мостів та шляхопроводів столиці потребують ремонту

Кличко: понад 70 мостів та шляхопроводів столиці потребують ремонту

Мер Києва перевірив готовність до початку робіт з демонтажу Шулявського шляхопроводу

Кличко: понад 70 мостів та шляхопроводів столиці потребують ремонту
Фото: УНІАН

Понад 70 мостів та шляхопроводів в Києві перебувають в передаварійному стані і потребують ремонту.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

«Сьогодні в Києві потребують ремонту понад 70 мостів та шляхопроводів, що перебувають в передаварійному стані. І ми поступово оновлюємо їх. Але на це потрібні колосальні кошти і час. Оскільки в утримання міської інфраструктури десятиліттями не вкладали грошей», – написав мер.

З‘їздив вночі на будівельний майданчик біля Шулявського шляхопроводу. Тут все напоготові. – Цієї ночі ми розпочинаємо...

Опубликовано Віталій Кличко Суббота, 16 марта 2019 г.

Крім того, він повідомив, що уночі на 17 березня перевірив готовність до початку робіт з демонтажу Шулявського шляхопроводу.

«З‘їздив вночі на будівельний майданчик біля Шулявського шляхопроводу. Тут все напоготові. – Цієї ночі ми розпочинаємо роботи з демонтажу шляхопроводу. А старт будівництва нового мосту плануємо в квітні», – повідомив Кличко.

Він зазначив, до кінця року має бути здійснений великий обсяг робіт зі зведення даного об‘єкту.

«Для цього нам також потрібно знести частину цеху номер 5 заводу «Більшовик». Там буде побудована частина нової транспортної розв’язки», –зазначив Віталій Кличко.

За оцінками фахівців, роботи зі зведення нового шляхопроводу триватимуть 17 місяців. Загальна їх вартість – близько 1 млрд грн. Це буде сучасний об’єкт транспортної інфраструктури столиці. На новому шляхопроводі будуть облаштовані і велодоріжки.

Нагадаємо, 16 березня 2019 року Шулявський шляхопровід було закрито на реконструкцію. Роботи з реконструкції транспортної розв’язки триватимуть на перетині вулиць Вадима Гетьмана – Олександра Довженка та проспекту Перемоги.

Міська влада заздалегідь попереджала, що Шулявський шляхопровід повністю перекриють в ніч на 17 березня. А рух транспорту на цей час буде організовано прилеглими вулицями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті