«Електронтранс» переміг у тендері на постачання Києву трамваїв на 500 млн грн

«Електронтранс» переміг у тендері на постачання Києву трамваїв на 500 млн грн

Термін постачання трамвайних вагонів – до 31 грудня поточного року

«Електронтранс» переміг у тендері на постачання Києву трамваїв на 500 млн грн
Фото: «Електронтранс»

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» (Львів) перемогло в тендері «Київпастрансу» на постачання 10 трамваїв. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на дані в системі ProZorro .

«Електронтранс» запропонував 30-метрові самохідні повністю низькопольні трамвайні вагони за 497,962 млн грн при очікуваній вартості закупівлі 503 млн грн.

Згідно з результатами аукціону, первинна пропозиція «Електронтрансу» становила 502,992 млн грн, але на другому раунді ціна була знижена до 497,962 млн грн і залишилася остаточною.

Другим учасником торгів був «Торговий дім УКВЗ-Україна» (Київ), дилер російського Усть-Катавского вагонобудівного заводу.

Термін поставки трамвайних вагонів – з 1 травня до 31 грудня поточного року.

Нагадаємо: тиждень тому «Електронтранс» переміг у торгах на закупівлю Києвом 10 одиниць 26-метрових трамвайних вагонів, запропонувавши їх за 505,392 млн грн при очікуваній вартості закупівлі 568,632 млн грн. Єдиний конкурент у торгах – польська Pesa Bydgoszcz пропонувала їх за 568,443 млн грн.

Підприємство «Електронтранс» з виробництва трамваїв, тролейбусів і електробусів створено у 2011 році концерном «Електрон», німецькою фірмою TransTec F & E Vetschau UG і ТОВ «Автотехнопроект». Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти 100 трамваїв або 100 автобусів, тролейбусів або електробусів на рік.

Раніше Mind писав, що Київ хоче підписати угоди з оновлення транспорту на 50 млн євро до кінця року. Буде оголошено тендери на автобусний та трамвайний парки та фунікулер.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло