Захворіло у світі
5,813,997
Померло у світі
360,397
Вилікувалось у світі
2,418,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Коболєву бути: уряд продовжить контракт з головою «Нафтогазу»

Коболєву бути: уряд продовжить контракт з головою «Нафтогазу»

Новий конкурс на посади голови та членів правління «Нафтогазу» відбудеться після 20 березня 2020 року

Коболєву бути: уряд продовжить контракт з головою 	«Нафтогазу»
Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв
Фото: УНІАН

Кабінет міністрів ухвалить рішення про продовження контракту з правлінням НАК «Нафтогаз України» та його головою Андрієм Коболєвим. Про це з посиланням на слова прем'єр-міністра Володимира Гройсмана пише Економічна правда.

У нових контрактах членів правління будуть міститися три вимоги: здійснити анбандлінг «Нафтогазу» до 1 січня 2020 року, наростити видобуток газу компанією «Укргазвидобування» та зменшити рівень заробітних плат на 50% зі скасуванням преміальних виплат.

Нові умови контрактів погоджені з Наглядовою радою «Нафтогазу».

Прем’єр-міністр анонсував «щомісячні та щоквартальні» звітування щодо досягнення цілей – збільшення обсягів видобутку газу компанією «Укргазвидобування» з теперішніх 15 млрд кубічних метрів до 18 млрд кубометрів щороку та відокремлення оператора газотранспортної системи.

«Якщо ці цілі не будуть виконані – це буде підставою для розторгнення контракту», – заявив Гройсман.

Новий конкурс на посади голови та членів правління «Нафтогазу» відбудеться після 20 березня 2020 року.

Раніше повідомлялось, що на засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів проведе конкурс для вибору глави «Нафтогаз України» і не продовжуватиме контракт з нинішнім керівником.

У відповідь на це сам Коболєв заявив, що повноваження з припинення його контракту і оголошення конкурсу з вибору нового глави компанії належать до компетенції наглядової ради компанії, а не Кабміну.

Нагадаємо: НР «Нафтогазу» проголосувала за продовження повноважень Коболєва, але не прийняла остаточного рішення без узгодження з урядом. Крім того, НР пропонувала уряду встановити його щомісячний посадовий оклад у розмірі 2,08 млн грн.

У свою чергу сам Коболєв заявив, що відмовляється від зарплати, адже, за його словами, питання його доходів стало надто політизованим, тому він хоче припинити спекуляції. За його словами, всі доходи, які він отримуватиме в «Нафтогазі» з лютого, він направить на благодійність.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті